• Неодамнешно
Лето Деца Бебе Девојка Облека Симпатична Овошје Цвет Печати Чипка Намали Backless Romper Шорцеви Jumpsuit

Лето Деца Бебе Девојка Облека Симпатична Овошје Цвет Печати Чипка Намали Backless Romper Шорцеви Jumpsuit

Buyers rating:
DEN 220.08

Количина на стоки

♬ Материјал : памук помеша.Нема да наштети на бебето девојки здравјето на кожата,меки и удобни. ♬ Симпатична и удобно, playwear , homewear за вашиот малку еден.Сончоглед,Ананас, Бостан и Daisy печати bodysuit,направи вашето бебе изгледа толку слатко. ♬ Совршен за летен одмор, секојдневно носење, патување и партија.Би било убаво за photoshoot, како и. ♬ Пакет се вклучени : 1x Симпатична Romper. 6 големини за да го изберете,бебе девојка 3-6 месеци 6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци и 3 T,4 T деца девојка. ♬ Ве молиме проверете ја големината детали од мерењето на табелата во опис на производот област подолу и бидете сигурни дека објектот се вклопува добро.Материјал : Памук,мека рака чувство, без било штета на вашиот babys кожата.Специјален дизајн : многу симпатична и посебна,симпатична.Тоа е за околу рака и backless тоа ќе го направи вашето бебе повеќе атрактивни и единствен.Погоден за играње надвор, роденден,бебе туш, крштевки,свадба,бебе фотографија,секојдневно носење.Одговара за 3 месеци-4 години новородено бебе дете мало девојче во пролет, лето и есен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат