• Неодамнешно
Шарм Царство Бебе Девојки Шарени Seersucker Меур Ремени Кавга Слоеви Bowknot Romper

Шарм Царство Бебе Девојки Шарени Seersucker Меур Ремени Кавга Слоеви Bowknot Romper

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Рака Мие Само.Материјал : памук смеса.Пинк шарени, со голем bowknot на предната страна.Одлично за повик или партиски носат, мода и стилски дизајн.Материјалот е многу мека, погоден за бебе да се носат во пролет, есен и лето.Совршен за незаборавни фотографија пука, бебе туш подарок, и подароци.Машина за миење или рака мие достапни Одлична за повик или партиски носат, мода и стилски дизајн.Материјалот е многу мека, погоден за бебе да се носат во пролет, есен и лето Големина информации : Големина 70 : Должина 42cm/16.5",Биста 40cm/15.7" Големина 80 : Должина 44cm/17.3",Биста 42cm/16.5" Големина 90 : Должина 46cm/18.1",Биста 44cm/17.3" Големина 100 : Должина 48cm/18.9",Биста 46cm/18.1".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат