• Неодамнешно
Новороденче Девојки Чипка Кавга Ракав Чипка Romper Облека Чипка Кратко Sleeve Bodysuit Туту Фустан Jumpsuit Принцеза Облека

Новороденче Девојки Чипка Кавга Ракав Чипка Romper Облека Чипка Кратко Sleeve Bodysuit Туту Фустан Jumpsuit

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук помеша.Предвремени затворање.Материјал : Висок квалитет на памук помеша ткаенина и чипка, мека, издржливи, удобно, погоден за бебиња' чувствителна и деликатна кожа, безбедност-тестирани, нема штетни материи, без оштетување на кожата.Ве молиме бидете сигурни да се избере за својата мало девојче.Карактеристики : гроздобер бебе девојка чипка во собата, износени ракави backless подуени фустан со прекрстени назад и еластична корселе дизајн за подобро прилагодување.На дното има предвремени копчето за лесно пелена промени.Повод : ноќта на вештерките,денот на благодарноста,божиќ подарок за бебе девојка,роденденски подарок,торта пресече,Дневна,викенд активности, пролет лето есен одмори, свадба, семејство фотографија, бебе туш подарок и др.Возраст : Погоден за новороденче девојки од 0-6 месеци, малку девојки од 6-12 месеци, 12-18 М девојки од 18-24 M со флексибилни облека и не се Тесни.Пакет : 1x бебе девојка бела чипка tassles здолниште romper.Бебе Девојка Jumpsuit Солидна Боја се Водат без Ракави Дише Чипка Работ Romper Големина на Табелата(cm/inch) 70 Возраст : 0-6 М Должина : 35cm/13.78" Биста : 28cm/11.02" Половината : 19cm/7.48" 80 Возраст : 6-12 M Должина : 37cm/14.57" Биста : 29cm/11.42" Половината : 20cm/7.87" 90 Возраст : 12-18 M Должина : 39cm/15.35" Биста : 30cm/11.81" Половината : 21cm/8.27" 100 Age : 18-24 M Должина : 41cm/16.14 и делови" Биста : 31cm/12.20" Половината : 22cm/8.66" Спецификации : Материјал : Памук Мешавина Материјал : Чипка Пол : Бебе Девојки Предмет Тип : Romper Сезона : Летни Ракав Должина(cm) : без Ракави Шаблон Тип : Цврсти Јака : V Вратот Пакет Содржина : 1 X Romper Ветување Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат