• Неодамнешно
Lamuusaa Новороденче Девојки И Момчиња Божиќ Облека Дедо Мраз Елф Romper Долг Ракав Bodysuit Jumpsuit Шапка Божиќ Пижами

Lamuusaa Новороденче Девојки И Момчиња Божиќ Облека Дедо Мраз Елф Romper Долг Ракав Bodysuit Jumpsuit Шапка

Buyers rating:
DEN 119.52

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Материјал : Памук смеса.Мека и Удобност.Висок квалитет и нов бренд!.Бебе девојки и момчиња Божиќ облека, костими, мојот прв божиќ бебе девојка облека, црвена/зелена долг ракав Божиќ romper bodysuit, мојот прв божиќ romper onesies, мода Божиќ дедо мраз jumpsuit со божиќ шапка, бебе Божиќ пижами облека сет,бебе девојки и момчиња божиќ дедо Мраз елф костими есен зима облека, вашиот мало бебе мора да добиете повеќе комплименти.Предвремени затворање погодно поставени за олеснување на менување на бебето пелена 0-12М,совршена, како Божиќен подарок.Погоден за homewear,отворено носат,секојдневно носење,спиење носат и совршен за некои посебни прилики, како што се Божиќ ден, фотографирање пука, birthday (роденден), одмор итн.Она што Ќе Добиете за : 1 x Бебе Romper + 1 x Шапка.Добредојдовте на нашата продавница!Постојат значителни бебе облека со висок квалитет за вашиот изберете и купување.Новороденче Девојки и Момчиња Божиќ Облека Дедо мраз Елф Romper Долг Ракав Bodysuit Jumpsuit Шапка Божиќ Пижами Големина Табела : Големина : 60-Биста*2 : 23cm/9.1"Romper Должина : 36cm/14.2"-Возраст Совет : 0-3 Месеци Големина на : 70-Биста*2 : 24cm/9.4"Romper Должина : 38cm/15.0"-Возраст Совети : 3-6 Месеци Големина на : 80-Биста*2 : 25cm/9.8"Romper Должина : 40cm/15.7"-Возраст Совет : 6-9 Месеци Големина на : 90-Биста*2 : 26cm/10.2"-Romper Должина : 42cm/16.5"-Возраст Совет : 9-12 Месеци Забелешка : * ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) * ве Молиме овозможи 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење. * Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.За Превозот : Препорачана Превозот : 3-5 Биз Дена да Пристигне Стандард за Испорака : 8-15 Биз Дена да Пристигне Забрзана Испорака : 3-5 Биз Дена да Пристигнат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат