• Неодамнешно
Новороденото Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Тимови Кавга Тиква Печати Едно Парче Romper+Headband Падне Бебе Девојка Облека

Новороденото Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Тимови Кавга Тиква Печати Едно Парче Romper+Headband Падне Бебе

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : памук romper и полиестер ракав,пријатно чувство со мека тактилни, кожата-friendly вашето бебе нежна кожа,удобно се вклопуваат.ФУНКЦИЈА : симпатична тиква печати romper,plaid/точка на печатење долг ракав,"среќен падне y 'all""тоа е пад y 'all"писмо за печатење,посебно падот облека за вашето бебе.ГОЛЕМИНА : црна и портокалова новородено бебе девојка да падне romper облека, одговара за бебе бебе девојка 0-3 месеци 3-6 месеци,6-9 месеци 9-12 месеци младата девојка облека падне.ПОВОД : Дали сте во потрага за есен облека за вашето бебе?Тука е,Тоа е особено погоден за есенската сезона,ноќта на вештерките ден,тиква photoshoot,тиква тема партија,итн.ПАКЕТ : 1*бебе падне тиква romper + 1* headband,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред да купите.
новороденото бебе девојка да падне облека тиква едно парче romper падне бебе девојка облека .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат