• Неодамнешно
Деца Девојка Облека Бебе Рака Без Ракави Едно Парче Оглавник Romper Секојдневен Лето Jumpsuit

Деца Девојка Облека Бебе Рака Без Ракави Едно Парче Оглавник Romper Секојдневен Лето Jumpsuit

Buyers rating:
DEN 286.80

Количина на стоки

Копче затворање.Материјал : Памук и полиестер chiffon материјали.Супер меки и дише, пријателски за вашето бебе е нежна кожа.Лесни ткаенини овозможува на вашето дете девојки кол во жешките летни.Стилски Дизајн : Едно парче симпатична оглавник romper ракави летна облека со една симпатична bowknot копчето дизајн на рамо или половината.Разни симпатична животните печатени да изберете од, како што се зајакот, диносаурус.Кавга полите, светла боја, симпатична и модата.Ова дете девојка romper облека se ќе донесе вашиот малку еден среќата и таа ќе се добие голем број на пофалби и нема да сакате да го исклучите.Повод : Нашата симпатична бебе дете девојка лето romper е убав подарок за beachwear, Секојдневно Носење, бебе подарок, роденден, незаборавни фотографија, плажа, playwear, homewear.Големина : Одговара за бебе девојка облека 0-6 месеци, бебе облека за девојката 6-12 месеци, бебе девојка облека 12-18 месеци, бебе девојка облека 18-24 месеци, деца девојка облека 2t, 3t, 4t, 5t, сите 0-6 T девојки летна облека.Она што Ќе Добиете за : 1 x Ракави Romper + 1x bowknot headband.Ве молиме слободно да се cnnect ни ако имате било какви проблеми issuesour производи, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Im не само на продавачот, но исто така и на мајка ми.Како мајка, јас така се надевам дека при изборот на стилски облека за моето бебе, јас може да го даде својот удобно носење искуство.Ние само го продаде квалитет на производи за кои ние ќе им даде на нашите сопствени деца.Tepuce се стреми високо-квалитетни бебе облека стандарди.Ние ги користиме премиум материјал да се направи секој производ.Ние се провери неколку пати пред превозот да се осигура дека нашиот производ е нула неисправни.Tepuce има за цел да шири среќа и здравје.Ние ве придружува на вашиот мал ангел, за да растат.Ние со нетрпение очекуваме да се видиме среќен и да ги задоволи насмевка на вашето babys лице.Im не само на продавачот, но исто така и на мајка ми.Како мајка, јас така се надевам дека при изборот на стилски облека за моето бебе, јас може да го даде својот удобно носење искуство.Ние само го продаде квалитет на производи за кои ние ќе им даде на нашите сопствени деца.Tepuce се стреми високо-квалитетни бебе облека стандарди.Ние ги користиме премиум материјал да се направи секој производ.Ние се провери неколку пати пред превозот да се осигура дека нашиот производ е нула неисправни.Tepuce има за цел да шири среќа и здравје.Ние ве придружува на вашиот мал ангел, за да растат.Ние со нетрпение очекуваме да се видиме среќен и да ги задоволи насмевка на вашето babys лице.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат