• Неодамнешно
Новороденото Бебе Бебе Девојки Рака Едно Парче Летна Облека Флорални Daisy Кавга Romper Bodysuit Jumpsuit Туту Здолниште

Новороденото Бебе Бебе Девојки Рака Едно Парче Летна Облека Флорални Daisy Кавга Romper Bodysuit Jumpsuit Туту

Buyers rating:
DEN 167.52

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Материјал : Ова bodysuit е направен од памук мешавина,мека на допир,дише и лесни,Нема да му наштети на бебето девојка е нежна кожа.Дизајн : Бебе девојки лето оглавник флорални romper фустан со headband, вратоврска јазол шпагети рака daisy цвет печати romper, без ракави туту полите bodysuit, snap за лесна промена на пелена, супер симпатична цветни печати headband,направете ја вашата принцеза повеќе симпатична.Прилики : Совршен за повик за облекување,бебе туш подарок,Сто Дена Банкет,роденден,забава,свадба се облекуваат,Велигден,празникот, фотографија,децата место или други специјални прилики.Направи голема addtion вашето бебе гардероба.Големина : Мода деца бебе девојка 2 парчиња летна облека поставите погоден за бебе девојки 0-6 месеци,6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци бебе бебе девојки во лето,совршен за летните секојдневно носење и beachwear.Она што ќе добиете : 1x Ремени Оглавник Romper Фустан +1x Флорални Headband.Лето Новороденче Девојки Флорални Rompers Sling Romper Фустан Лак Headband 2 парчиња Новороденче Облека Големина(инчен) Големина 70Биста : 50cm/19.69 инчиДолжина на : 36cm/14.17 инчи-Возраст : 0-6 Месеци Големина 80Биста : 52cm/20.47 инчиДолжина на : 38cm/14.96 инчи-Возраст : 6-12 Месеци Големина 90Биста : 54cm/21.26 инчиДолжина на : 40cm/15.75 инчи-Возраст : 12-18 Месеци Големина 100Биста : 56cm/22.05 инчиДолжина на : 42cm/16.54 инчи-Возраст : 18-24 Месеци Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) ве Молиме да не дозволите 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.Зошто да го одберете нас? 1-Добар квалитет на производот и услугите квалитет се вашата гаранција на задоволството. 2 - Брза Испорака Услуга : се остварува со : 2 Дена за Испорака да Пристигне Стандард за Испорака : 4-7 Биз Дена за да Стигне до 3-Ефикасна по-продажбата на услугата : Доколку не сте задоволни со големината на производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го замени соодветна големина за вас за слободни.Ако не ви се допаѓа нашиот производ стил, ние може да го замени други стилови во нашата продавница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат