• Неодамнешно
Opperiaya Новородено Бебе Момче Девојка Плетени Romper Вратоврска Боја, Долг Ракав Копчето Jumpsuit Bodysuit Едно Парче Облека На Облека

Opperiaya Новородено Бебе Момче Девојка Плетени Romper Вратоврска Боја, Долг Ракав Копчето Jumpsuit Bodysuit

Buyers rating:
DEN 119.52

Количина на стоки

Унисекс бебе девојки и момчиња едно парче romper jumpsuit, Плетени Памук, Супер Меки, Удобен и Дише.Основни Обичен Долг Ракав Вратоврска Боја Romper Jumpsuit, Пред Копчиња за полесно облекување и промена на пелена, бебе есен зима вратоврска боја облека, направи вашето бебе повеќе симпатична!.Бебе Момче Девојка Поврзана Ребрести Romper Пижами Облека Сет, СОВРШЕН за секојдневна секојдневен носат, роденден, забава, бебе туш дар, доаѓаат дома облека, homewear, да игра, слика пукаат, итн.Одговараат за 0-6m 6-12m 12-18 милиони 18-24m младата новородено бебе момче девојки, вашето бебе мора да сакам!.Пакет : 1 x Бебе Romper Jumpsuit.Бебе Бебе Девојка Момче Вратоврска Боја Облека Ребрести Поврзана Копчето Romper Bodysuit Едно Парче Jumpsuit Целокупната Облека за Есен Зима Облека Големина на Табелата : (инчи)Возраст 0-6 Months Length : 23.62; Биста : 10.24; Ракавите : 10.24 Возраст 6-12 Months Length : 25.20; Биста : 10.63; Ракавите : 11.02 Возраст 12-18 Months Length : 26.77; Биста : 11.02; Ракавите : 11.81 Возраст 18-24 Months Length : 28.35; Биста : 11.42; Ракавите : 12.60 .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат