• Неодамнешно
Бебе Бебе Девојки Флорални Pompom Tassels Romper Bodysuit Ракави Jumpsuit Облека со Headband Летна Облека

Бебе Бебе Девојки Флорални Pompom Tassels Romper Bodysuit Ракави Jumpsuit Облека со Headband Летна Облека

Buyers rating:
DEN 71.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Меки и Удобни, Брзо да се Исуши и да Дише.Совршен за Партија, плажа, активности на отворено, playwear, Секојдневно Носење, фотографија тимови.Цветни Печатени Romper, pompom tassel кроења, без ракави, флорални headband, погодно за промена на пелена и лесно да се носат.Симпатична мало девојче playsuit, направете ја вашата малку девојка прекрасна, погоден носат во Пролет, Лето и Есен.Пакет се вклучени : 1 x Бебето romper+1 Headband.Бебе девојка romper Етикета Големина 70 Блузи Должина од 39 cm Биста 20 см Препорачува Возраст 0-6 Месеци Етикета Големина 80 Блузи Должина 42 цм Биста 21cm Препорачува Возраст 6-12 Месеци Етикета Големина 90 Блузи Должина 43 см Биста 22 см Препорачува Возраст 12-18 Месеци Етикета Големина 100 Блузи Должина 45 см Биста 23 см Препорачува Возраст 18-24 Месеци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат