• Неодамнешно
longkeshop Новороденче Jumpsuits Солидна Боја Плетени Пижами Памучни Едно Парче Копчето Одговараат на

longkeshop Новороденче Jumpsuits Солидна Боја Плетени Пижами Памучни Едно Парче Копчето Одговараат на

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање. [Материјал] Памук мешавина, меки и удобни, кожни-пријателски, дише, лесен, удобен и baby-friendly.Ова бебе со долги ракави едно парче е вашиот подарок за вашиот малиот принц и принцеза. [Стил] Едноставна солидна боја дизајн, свежа и светла боја, многу погодна за новородените бебиња, боја може да бидат избрани според вашите желби, стилови се релативно едноставни едно парче дизајни. [Дизајн Карактеристики] Buttoned лигавче панталони, околу врат, долги ракави jumpsuit, солидна боја bodysuit, интегрирани snap копчето дизајн дното брзо копче, лесно да се промени пелени. [Соодветна за публиката] Симпатична бебе пижами пижами бебе со долги ракави комбинезони, погоден за новородените бебиња од 0-18 месеци. [Обезбедување на квалитетот] Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.Материјал : Плетени Стил : Мода,Жива,Убава Сезона : Пролет,Есен/Есен,Зима Големина на табелата : (1cm=0.39 инчи) 0-3 Месеци;Димензии : 60cm; Должина : 48cm;Биста : 43.5 cm; Ракав : 24cm;Рамо : 18cm; Рамо до crotch : 36cm; 3 до 6 Месеци;Големина : 70cm; Должина : 51cm;Биста : 46cm; Ракав : 26cm;Рамо : 19cm; Рамо до crotch : 38cm; 6-9 Месеци;Големина : 80см; Должина : 55cm;Биста : 48.5 cm; Ракав : 28cm;Рамо : 20cm; Рамо до crotch : 41cm; 9-12 Месеци;Големина : 90cm; Должина : 59cm;Биста : 51cm; Ракав : 30cm;Рамо : 21cm; Рамо до crotch : 44cm; 12-18 Месеци;Големина : 100cm; Должина : 63cm;Биста : 53.5 cm; Ракав : 32cm;Рамо : 22cm; Рамо до crotch : 47cm; Боја : Светло Зелена | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат