• Неодамнешно
QTYASS Бебе Качулка Ракав Деца Jumpsuit Romper Девојки Multicolor Млади Момчиња Долго Девојки Romper&Jumpsuit

QTYASS Бебе Качулка Ракав Деца Jumpsuit Romper Девојки Multicolor Млади Момчиња Долго Девојки Romper&Jumpsuit

Buyers rating:
DEN 274.32

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Sleeve Должина : Долги Ракави.Ве молиме Овозможи Мала 1-3cm Разликата се Должи На Прирачник за Мерење И Малку Боја на Варијација За Различни Екранот Поставување,.Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Print.Моден Дизајн,100% Сосема Нов и висок Квалитет!.Стилски И Моден Дизајн Се Направи Вашето Бебе Повеќе Атрактивни.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Главната Боја : Како На Сликата Show It е направен од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе е skin1 инчен = 2.54 cm Material : Полиестер Шаблон Тип : Print Thank вас и убав ден!Јака : O-neck Please им овозможи на мало 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување,Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Sleeve должина : Долги Sleevethanks за разбирањето!Стилски и моден дизајн се направи вашето бебе повеќе атрактивни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат