• Неодамнешно
Philips Norelco Хлапак 2300 Полнење Електрични Хлапак со Скокачки Тример, Црна, 1 Смета, S1211/81

Philips Norelco Хлапак 2300 Полнење Електрични Хлапак со Скокачки Тример, Црна, 1 Смета, S1211/81

Buyers rating:
DEN 718.80

Количина на стоки

Comfort Cut Ножеви, се чисти бричат, тоа е удобно на вашата кожа.Заоблени сечилото капи shield 27 авто-острат ножеви да нежно се намали коса само над кожата ниво и да им помогне на хлапак планирам непречено над вашата кожа.Искуство удобен, чиста бричат, со глави кои flex и плови во 4 насоки.Главата се приспособува на облините на вашето лице, обезбедување непречено контакт со вашата кожа без многу притисок. 4 D Flex Глави следат вашето лице е контури за чиста избричат.Pop-up тример за мустаќи и sideburns.Заврши на вашиот изглед со вграден-во ножици.Идеален за одржување на вашата мустаќи и средување на вашиот sideburns.Еден допир со отворен за лесно чистење.Искуство лесен чисти бричат, со глави кои flex и плови во 4 насоки.Главата се приспособува на облините на вашето лице, обезбедување непречено контакт со вашата кожа без многу притисок. 40 минути на cordless бричење од 8-час бесплатно - тоа е за 13 shaves.Или приклучок за услугата за инстант, континуирано напојување.Philips Norelco Хлапак 2300 ви дава согласност, погодно чисти избричат.Авто-острат Comfort Cut ножеви, pop-up тример и полна washability направи хлапак лесен за употреба и одлична вредност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат