• Неодамнешно
HOMESPON Обновливи Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Платно Ткаенина со Алуминиумска Фолија, Ручек Tote Чанта за Жени,Мажи,Училиште, Канцеларија (Бела Карирани (Portable))

HOMESPON Обновливи Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Платно Ткаенина со Алуминиумска Фолија, Ручек Tote Чанта

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

❤МАТЕРИЈАЛ - Супер изолирани внатрешна задебелена EPE пена+ алуминиумска фолија може да се задржи вашата храна остане топло/ладно/свежо, за неколку часа, водоотпорни, лесно да се чисти BPA free.Ние надградба на стариот Велкро врвот во сите круг кука и јамка Велкро да се направи да работи подобро. ❤БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ - Ова ручек торба е храна-сигурен, 100% не-токсични, влага доказ, абразивни отпорни и анти-corroding,кои ви обезбеди долготрајна употреба.Покрај тоа, тоа е дизајниран со внатрешниот џеб за ставање копчиња, телефон, картички или вашата чанта. ❤ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Димензија : 8.3 Lx6.5 Wx10.5 H инчи, со надградена подолг рачка.Овој ручек tote е одлично за пакување на големи количини на храна, па дури и може да содржат целиот ден храна што ви треба, погодни за работа, отворено и секојдневна употреба. ❤МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Ова обновливи платно tote кеси обезбеди привлечни и лесни решение за многу складирање потреби.Тоа е модерен начин за да го носат оброци, грицки, пијалоци, пијалоци за жени, мажи и деца, или едноставно се користи како го зграби-и-оди чанта. ❤HOMESPON SERVICE GUARANTEE - 100% гаранција за ВРАЌАЊЕ и ЗАМЕНА се нудат во рок од 90 дена од купувањето.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се реши во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Без

DEN 191.76
Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n " Снек.Обновливи сендвич / снек торба.Мерки 6" x 6".Велкро затворање.Cobble Крик

DEN 311.76
Ручек Кеси Изолирани Ручек Кутија Кулер Tote Торба За Обновливи Ручек Торба Наса Црв Лого За Возрасни/Жени/Мажи/Девојки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ручек Кеси Изолирани Ручек Кутија Кулер Tote Торба За Обновливи Ручек Торба Наса Црв Лого За Возрасни/Жени/Мажи/Девојки

На Ручек Торба Е Направен Од ВисокоГустина Оксфорд Ткаенина И Дебела Алуминиумска Фолија.Тоа Може Да Се

DEN 258.96
Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени

★【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МУЛТИ ЏЕБОВИ】 : Црна Ручек Ранец карактеристики со главна храна за замрзнување (11.3"

DEN 1007.76
Фреди Vs Џејсон Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи Ручек Торба-Leak-Доказ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фреди Vs Џејсон Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи Ручек Торба-Leak-Доказ

Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер).На Пикник Торба Е Направен Од ВисокоКвалитет На Оксфорд Ткаенина + Дебел

DEN 561.36
Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Без

DEN 431.76
Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња

Големина : Ранец : 11 X 6.3 X 17 Инчи.Ручек Торба : 8.6 X 5 X 7.8 Инчи.Материјал : Ранец : Пред ПолнаШирина Печатење, 600d

DEN 1079.76