• Неодамнешно
Ручек Кеси Изолирани Ручек Кутија Кулер Tote Торба За Обновливи Ручек Торба Наса Црв Лого За Возрасни/Жени/Мажи/Девојки Работа Пешачење Пикник

Ручек Кеси Изолирани Ручек Кутија Кулер Tote Торба За Обновливи Ручек Торба Наса Црв Лого За Возрасни/Жени/Мажи/Девојки

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

На Ручек Торба Е Направен Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина И Дебела Алуминиумска Фолија.Тоа Може Да Се Задржи Вашата Храна Ладно Или Топло Околу 4 Часа.Тоа Може Да Се Направи Вашата Храна Свежа И Вкусна.Тоа Е Подобро И Новак Да се Замрзне Во Мраз Вреќа.Водоотпорен, Влага-Доказ, Дише И Носат-Отпорни.Мала Тежина, Задебелена Рачка, Надградени Носат-Отпорни, И Мазна Патент, Лесен За Чистење.Може да се Стави Вашиот Мобилен Телефон, Паричник, Копчиња, Картички, Полнач, Мали Салфетка И сите Други Мали Нешта Во Овој 8x5 Инчен Пред Торба.Лесен За Употреба Како Ручек Торба, Пикник Торба, Преземање Торба Или Шопинг Торба.На Мажите И Жените Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Универзитетот, Но, исто Така, Погодна За Активности на Отворено, Како што Риболов, Пешачењето, Пикник и Др.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Ден Патувања, Плажи И Спортски.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Да Уживаат Во Пријатна Недела Пикник.Оваа Neoprene Ручек Торба Може Да Работи Добро Како Оброк Првично Торба, Изолација Торба, Ручек Торбичка, Пикник Торбичка, Ручек Торба За Жени, Мажи.На Ручек Totes Го Направат Вашиот Живот Повеќе Здрави, Можете Да Јадете Повеќе Хранливи Салата, Сендвичи, Овошје Наместо Брза Храна, Можете Да Се Подготват Вкусна Храна За Вашето Семејство.Овој Мултифункционален Ручек Торба Лесно Се Перат, Само Исплакнете Чисти Или Машина За Миење И Се Исуши.Така Што Нема Потреба Да Се Грижите За Spills Внатре Или Надвор За Ручек Totes Повеќе.Тоа Е исто Така Супер Лесен И Пренослив За Вас Да го Извади Тоа Секојдневно.Можете Да Се Свитка Нагоре Или Навивам Мал Ручек Торба Да Заземаат Помалку Простор Кога Не Е Во Употреба.Дали Сте Searing За Модерен И Практичен Ручек Торба? rn If Сте во Потрага За Едноставна Личност Модерна И Лесен Ручек Торба, Ова Е Еден!Тоа Може Да Се Соберат Сите На Вашиот Ручек Потреби.Тоа Е Многу Лесно Да се Земе било Каде,Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Колеџ, Но исто Така и Активности на Отворено Како Одат Ден Патувања, Плажа,Спортски И Така Натаму.Погоден За Сите Групи, Вклучувајќи Ги И Жените И Мажите. rn Perfect Ден на Мајката Подароци, Божиќ Подарок, Подарок за денот на Благодарноста, Роденденски Подарок Или Друг Празник Подароци.Овој Дневен Ручек Торба Е Најдобар Подарок За Жени, Мажи, Пријатели И Соработници. rnrn If Ќе Најдете Дека Постојат Мириса На Ручек Торба, немојте ДА се Грижите За Тоа.rn The Мирис Е Од Материјал И Всушност Овој Мирис, Не Е Штетно За Човековото Тело.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Без

DEN 431.76
Големи Проблеми Во Малку Кина Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Големи Проблеми Во Малку Кина Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи

Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер).На Пикник Торба Е Направен Од ВисокоКвалитет На Оксфорд Ткаенина + Дебел

DEN 311.76
Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Без

DEN 191.76