• Неодамнешно
Noaclea Обичај Персоналните Животинско Еднорог Изолирани Ручек Торба за Деца на возраст Момчиња Девојчиња

Noaclea Обичај Персоналните Животинско Еднорог Изолирани Ручек Торба за Деца на возраст Момчиња Девојчиња

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Димензии : 29x14x28 CM/11.42x5.5x11.02 Инч.Тежина : 0.189 KG/0.42 LB.Материјал : Не-токсични, ПВЦ-слободна и безбедна храна.Навредени да се задржи вашата храна топло или ладно и материјал е издржлив и лесен за чистење.Удобна Рачка : дршката е удобно да се одржи кога шетаат наоколу.Zippered затворање да се заштити храна, од кои спаѓаат надвор.Голем Простор : За ручек tote има доволно простор да се стави вашиот појадок и ручек.Подароци : Прилагодено ручек торба се големи подароци за децата назад на училиште.Голема Подароци за Децата Назад на Училиште. (Ве молиме, ве молиме имајте на ум дека ранец е 16.5 инчи помал од нормално ранец.) Спецификации : Состојба : Brand New & Високо Квалитетен Материјал : Полиестер Големина : Ранец Само : 32×14×42 СМ/12.5×5.5×16.5 Инчи Изолирани Торба Само : 29×14×28 CM/11.42×5.5×11.02 Инчи Пенкало Торба Само : 5×5.5×21 СМ/1.97×2.17×8.27 Инчи Тежина : Ранец Само : 0.350 KG/0.77 LB Изолирани Торба Само : 0.189 KG/0.42 LB Пенкало Торба Само : 0.063 KG/0.14 LB Карактеристики : Лесен висок квалитет голем ранец.Два странични џебови за чадор и шише за вода.Воздушна перница појас сметководствена систем, се Згусне дише рака дизајн, удобно да го носите.Дише и удобно, сунѓерот мрежа материјал за да се олесни деца грбот и рамото, Прилагодлив поместена рамо ремени за cushioned удобност.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2. Боите можеби малку поинаква, бидејќи на различни агли на снимање, ве молиме да се разбере! 3. Трговија на големо и dropshipping наредби и двата се добредојдени.Наплата/Се Враќа : 1. Ние бараме да се сигурни во вашиот избор пред да нарачате како вашиот објект е направен за вас кога ќе го купите. 2. Наплата не е можно на персоналните предмети, размена може да се направи за предмети без персонализација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alice Земјата На Чудата Розови Рози, Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Без

DEN 431.76
Големи Проблеми Во Малку Кина Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Големи Проблеми Во Малку Кина Дами/Men ' S Ручек Торба-Канцеларија за Работа на Училиштето Пикник Плажа Обновливи

Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер).На Пикник Торба Е Направен Од ВисокоКвалитет На Оксфорд Ткаенина + Дебел

DEN 311.76
Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња

Големина : Ранец : 11 X 6.3 X 17 Инчи.Ручек Торба : 8.6 X 5 X 7.8 Инчи.Материјал : Ранец : Пред ПолнаШирина Печатење, 600d

DEN 1079.76
Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени

★【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МУЛТИ ЏЕБОВИ】 : Црна Ручек Ранец карактеристики со главна храна за замрзнување (11.3"

DEN 1007.76
Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n " Снек.Обновливи сендвич / снек торба.Мерки 6" x 6".Велкро затворање.Cobble Крик

DEN 311.76