• Неодамнешно
Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек Кулер Tote Кутија Со Предниот Џеб Патент Затворање За

Слатка Зајакот На Маслиново Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Ручек

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Безбедно Материјал, Тоа Може Да Се Задржи На Храна Или Пијалоци, Свежо/Кул/ Загрее Да Се 4-6 Часа.Можете Да Уживате Во Совршениот Вкус Оброк Каде И Да Сте.Стандард Ручек Торба Големина : 8.5" X 5" X 8"(22x13x20cm).Овој Ручек Торба Изгледа Мала, Но Со Голем Капацитет, Може Совршено Да Се Вклопи Во Вашиот Ручек Кутија, Закуски, И Дури И Протеини Се Тресат Шише.Ова Е Искрени Повратни Информации Од Нашите Клиенти.Лесно Чистење : Ова Ручек Торба Е Исто Така Лесно Да Се Одржуваат И Чистат.Ако Вашиот Пијалоци Истури Внатре, Само да се Избрише Со Влажна Крпа, И Тоа е Добро Како Нови.Повеќе Карактеристики : Мала Тежина,Поместена Рачка,Надградени Duarable Мазна Патент,Лесен За Чистење, Водоотпорен, Изолирани ,Кулер,Погодно.Еден Предниот Џеб Дизајн Организирате Вашите Салфетка И Лични Работи, Како Што Се Вашиот Телефон,Автобуска Карта,Ткиво,И Др.Применливи Сцена : Лесен За Употреба Како Ручек Торба, Пикник Торба, Дребулии Торба Или Шопинг Торба.На Унисекс Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Универзитетот, Но, Исто Така, Погодна За Активности На Отворено Како Што Се Риболовот, Планинарење, Излети И Сл.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Одат На Ден Патувања, Плажи И Спортски.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Да Уживаат Во Пријатна Недела Пикник.Материјал : Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија,Трајни Нечистотија-Доказ,Вода-Доказ,Изолација.Големина : 8.5" X 5" X 8"(L X W X H),Погоден За Ручек Бенто Кутија И Некои Закуски Овошје.Мала Тежина : Appro Само 0.33 Lb.Карактеристики : Овој Ручек Торба Светлина И Преносни, Поместена Рачки И Мазна Патенти, Со Цел Да Се Биде Моден Tote,Лесно Да Се Носат,Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Преземање Торба, Совршен За Работа Оброк, Пикник Оброк, Отворено Скара, Исхрана Управување,Патување Или Шопинг,Погоден За Сите Старосни Групи.Овој Стилски Ручек Tote Торба Тоа Е Многу Добро Изолирани И 100% Leakproof, Тоа Може да се Задржи на Храна Или Пијалоци, Свежо/Кул/ Загрее До 4-6 Часа И Лесно Да се Чисти,Ако Вашиот Пијалоци Истури Внатре, Само да се Избрише Со Влажна Крпа, И Тоа е Добро Како Нови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dabbawalla Цвет Моќ Ранец & Ручек Торба Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dabbawalla Цвет Моќ Ранец & Ручек Торба Сет

Одржлив материјал е degradable, рециклираат и 100% токсични слободни, leadfree, BPAfree, и не phthalates или PVC.Ручек торба из

DEN 1656.00
Тропски Фламинго Премиум Leakproof Ручек Торба За Жени Мажи Возрасни Термички Изолирани Ручек Кутија Со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тропски Фламинго Премиум Leakproof Ручек Торба За Жени Мажи Возрасни Термички Изолирани Ручек Кутија Со Прилагодливи

❤️ Bibbs Ручек Торба : Тропски Фламинго Овој Ручек Торба Може Да Се Користи Како Кулер Торба, Пикник Торба

DEN 191.76
Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n Снек

Cobble Крик Диносаурусите Пакет n " Снек.Обновливи сендвич / снек торба.Мерки 6" x 6".Велкро затворање.Cobble Крик

DEN 311.76
Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино-Розова Сирена Скала Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња

Големина : Ранец : 11 X 6.3 X 17 Инчи.Ручек Торба : 8.6 X 5 X 7.8 Инчи.Материјал : Ранец : Пред ПолнаШирина Печатење, 600d

DEN 1079.76
Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Scorlia Изолирани Ручек Кеси за Жени

★【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МУЛТИ ЏЕБОВИ】 : Црна Ручек Ранец карактеристики со главна храна за замрзнување (11.3"

DEN 1007.76