• Неодамнешно
Голем Ручек Торба Тигар Изолирани Оброк Назад Кон Кутија

Голем Ручек Торба Тигар Изолирани Оброк Назад Кон Кутија

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

❥ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова lunchbox е изработен од полиестер, храна-одделение изолирани алуминиум поставата со парична казна изолирани материјал.Тоа е во одличен квалитет, многу цврсти и издржливи.Исто така, тоа е лесно да се свитка и продавница, не заземаат простор, и може да се користи за подолг рок. ❥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 7.9*7.9*4.9 ИНЧ/20*20*12.5 СМ, ова изолирани ручек торба има доволно простор да се одржи бенто кутија, мејсон тегла, шише за вода/пие/пијалаци/сок/yogurts, закуски и овошје.Топлината зачувување торба има вграден-во топлинска изолација слој се да ја чувате храната свежа и температура, што ќе ви овозможи да уживате во свежа храна во секое време, насекаде. ❥СВЕТЛО&ПРЕНОСНИ : Одличен квалитет патент работи без проблеми.Дизајниран со деликатна патент и здрав рачка, оваа пространа и расклопна ручек сад е многу погодна да се донесе до предучилишно, градинка, расадник училиште.Тоа може да се врши како крст тело торба кога некој треба да оди нагоре/надолу по скалите во училиштето. ❥ПРИМЕНА : Тоа не е само дневен ручек чантата, исто така, може да се користи како ручек за ладење торба со ice pack, пикник торба за излети, крст тело торба за спорт, на шопинг торба, козметички торба за чување toiletry за време на патување. ❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.Ве молиме имајте на ум дека тоа се перат, но не стрмни за долго време.Температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Како знаете како родители, вашиот мед не се грижи за работи како што треба, па овој голем дар е за вашиот мед да се грижи за самиот него/неа во градинка/расадник училиште.Ако вашето дете носи ручек секојдневно тогаш тие треба ова lunchbox!КАРАКТЕРИСТИКИ : ★Овој оброк торба има добра големина која одговара на сè што тој/таа треба за предучилишно или новата учебна година. ★Квалитетни материјали со страшни графики е совршен избор за родителите.Со нашиот ручек торба, нема потреба да се грижите за губење на, ако е така, можете да го најдете лесно.Живописни бои, око-фаќање на моделот ќе се дозволи повеќе извонредна. ★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.Вграден-во патент е лесно да се отвораат и затвораат.Тоа може да се користи како крст чантата, исто така рачна ташна, лесен за употреба.Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.Пакет : 1*Ручек Кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CffdoiFanh Бенто Кутија, Ручек Кутија; Овошје Кутија; Преносни; Децата, Основното Училиште За Учениците, Запечатени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CffdoiFanh Бенто Кутија, Ручек Кутија; Овошје Кутија; Преносни; Децата, Основното Училиште За Учениците, Запечатени

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

DEN 484.80
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Спектакуларен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Спектакуларен

1 Димензии : 9.4x6.3x6in / 24x16x15.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; П�

DEN 576.00
Пластовидно Ручек Кутија Автоматско Изолирани Преносни Ручек Кутија, се Задржани Допир Мини Електрични Ручек
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пластовидно Ручек Кутија Автоматско Изолирани Преносни Ручек Кутија, се Задржани Допир Мини Електрични Ручек

▲Чанта дизајн : Двоен слој водоотпорен ручек торба, лесно да се донесе ориз, стилски чанта е повеќе пого�

DEN 670.80
ZOUSHUAIDEDIAN Термички Ручек Кутија, Пластовидно Круг Метал Нерѓосувачки Челик Топло Храна Бенто Кутии за Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZOUSHUAIDEDIAN Термички Ручек Кутија, Пластовидно Круг Метал Нерѓосувачки Челик Топло Храна Бенто Кутии за Возрасни,

Трислој лагер : варен и хранливи.Лепи тело : Тоа е лесен и брзо да се готви директно.Вакуум запечатени : не

DEN 5695.68
Jiawu Храна Контејнер за Складирање, Зелена Домот Храна Одделение Лесно да се Чисти Ручек Кутија Добра Запечатување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jiawu Храна Контејнер за Складирање, Зелена Домот Храна Одделение Лесно да се Чисти Ручек Кутија Добра Запечатување

Едноставен И Великодушни : капакот површина е мазна и лесно да се чисти.Тоа е погоден за студенти, канцел

DEN 374.16