• Неодамнешно
LAMUSELAND 8 Бои, Меки Кадифени Руменило Мет Траен Blusher (41B0105)

LAMUSELAND 8 Бои, Меки Кадифени Руменило Мет Траен Blusher (41B0105)

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Деликатна во прав, свиленкаста текстура, можете да имате здрава розова кожата кога ќе четка тоа нежно.Единствена формула, внимателно избрани бои, тоа може совршено да се вклопи во вашата кожа, како и ефикасно вода бесплатен како пот бесплатен, создавање на долгорочна освежување шминка.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ.Чиста и бестежин формула, Руменило врши за сите типови на кожа.За најдобри резултати, ќе се применуваат со Фондацијата/Четка за Руменило.Оваа пигментирани возвишеното руменило ќе им даде на вашиот кожата на природен сјај и е достапен во неколку бои.На bulsh шминка е многу безбедна за вашата кожа.Тоа ќе биде одличен подарок собата за вашите пријатели или семејството, па ве молиме обидете се тоа и да се добие изненадување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sorme Козметика Долготрајни Руменило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sorme Козметика Долготрајни Руменило

Мирис слободни.Произведено во САД.Мат финиш.Витамин збогатен.Флеш образите со природни тонови на боја с

DEN 383.76
Мери Кеј Минерални Образ Боја~Цреша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мери Кеј Минерални Образ Боја~Цреша

Минерални Образ Боја~Цреша.Цреша.Престојточно боја се дефинира јаготки.Содржи Витамини A, C и E да помогн�

DEN 1020.72
Hourglass Амбиентниот Светлосни Руменило во Блескаво Електра. Жив Прав Истакнување На Руменило. Вегетаријанската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hourglass Амбиентниот Светлосни Руменило во Блескаво Електра. Жив Прав Истакнување На Руменило. Вегетаријанската

АМБИЕНТНИОТ СВЕТЛОСНИ РУМЕНИЛО (БЛЕСКАВО ЕЛЕКТРА).Ваков хибрид формула која комбинира златен fuchsia руме�

DEN 959.76