• Неодамнешно
Јасно Пластика Капак (Случај на 25), PacknWood - Рециклираат Фах Покритие за (210ECOD4028) шеќерна трска Храна Контејнери (16 x 11) 210ECODL4229

Јасно Пластика Капак (Случај на 25), PacknWood - Рециклираат Фах Покритие за (210ECOD4028) шеќерна трска Храна

Buyers rating:
DEN 1130.64

Количина на стоки

ИЗРАБОТЕНИ ОД ПЛАСТИКА се РЕЦИКЛИРА - за Разлика од другите непотребно за еднократна употреба пластични капаци, овие лента на врвот се направени од пластика се рециклира.Капацитет на мерење на оз/ml се само предвидувањата секогаш произведуваат.Трансформира било на плочи во да-оди контејнери во секунди.Соодветните садови (наведени погоре) се продава одделно.Идејата е едноставна : ние создаваме вредност со користење на природни, органски и рециклира материјали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат