• Неодамнешно
Mepra AZB10J61123 Салата Вилушка Сончоглед, Жолта

Mepra AZB10J61123 Салата Вилушка Сончоглед, Жолта

Buyers rating:
DEN 2172.00

Количина на стоки

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fiberglass.Colorfull, елегантна и безвременски форма На Нерѓосувачки Челик тело оди сè до крајот на дршката.2 полици кои го прават рачка не се залепени заедно, но тие се заварени да стане целиот парче.Машина за миење садови безбедно, трајни и храна безбеден Живот време на справи.Салата Вилушка Сончоглед, 24 Компјутери.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fiberglass.2 полици кои го прават рачка не се залепени заедно, но тие се заварени да стане целиот парче.Машина за миење садови безбедно, трајни и безбедна храна.Живот време на справи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ТРИ ЧОВЕЧКИ 49 Плус Еден Среден Прст Инспиративни Смешно Врежани Салата Вилушка 50-Роденденски Подароци за Жените,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ТРИ ЧОВЕЧКИ 49 Плус Еден Среден Прст Инспиративни Смешно Врежани Салата Вилушка 50-Роденденски Подароци за Жените,

Оваа вилушка е изработен од нерѓосувачки челик.Тоа е цврсти и издржливи.Околу 8" во должина; 0.8" во ширина;

DEN 239.76
Mepra AZB10V71123 Салата Вилушка Виолетова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mepra AZB10V71123 Салата Вилушка Виолетова

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18 / 10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fibe

DEN 1032.00
Gorham Fairfax Салата Вилушка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gorham Fairfax Салата Вилушка

1 салата вилушка.Fairfax шема.Полски вашиот sterling silver еднаш или два пати годишно, без разлика дали се или не с

DEN 1896.00
Gorham Chantilly Салата Вилушка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gorham Chantilly Салата Вилушка

1 салата вилушка.Chantilly шема.Полски вашиот sterling silver еднаш или два пати годишно, без разлика дали се или не

DEN 2400.00