• Неодамнешно
Winco 0035-06 Викторија S/S Салата Вилушка Дузина

Winco 0035-06 Викторија S/S Салата Вилушка Дузина

Buyers rating:
DEN 309.84

Количина на стоки

Winco™ Викторија Салата Fork This Winco™ Викторија Салата Вилушка е одлична за користење со стартер салати или мезе.Таа содржи не 'рѓосувачки челик изградба и има 7" должина. 18/8 нерѓосувачки челик 2,5 mm дебелина Должина : 7" Ширина : 1.06" Модел # : 0035-06 562519.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ТРИ ЧОВЕЧКИ 49 Плус Еден Среден Прст Инспиративни Смешно Врежани Салата Вилушка 50-Роденденски Подароци за Жените,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ТРИ ЧОВЕЧКИ 49 Плус Еден Среден Прст Инспиративни Смешно Врежани Салата Вилушка 50-Роденденски Подароци за Жените,

Оваа вилушка е изработен од нерѓосувачки челик.Тоа е цврсти и издржливи.Околу 8" во должина; 0.8" во ширина;

DEN 239.76
Mepra AZB10V71123 Салата Вилушка Виолетова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mepra AZB10V71123 Салата Вилушка Виолетова

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18 / 10 нерѓосувачки челик и смола Направени со Најлон и Fibe

DEN 1032.00
Gorham Fairfax Салата Вилушка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gorham Fairfax Салата Вилушка

1 салата вилушка.Fairfax шема.Полски вашиот sterling silver еднаш или два пати годишно, без разлика дали се или не с�

DEN 1896.00
Gorham Chantilly Салата Вилушка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gorham Chantilly Салата Вилушка

1 салата вилушка.Chantilly шема.Полски вашиот sterling silver еднаш или два пати годишно, без разлика дали се или не �

DEN 2400.00