• Неодамнешно
Havaianas Унисекс-Дете Бразил Логото Флип Пропадне Сандала

Havaianas Унисекс-Дете Бразил Логото Флип Пропадне Сандала

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

100% Гума.Увезени.Гумен ѓон.Меки и Цврсти Изработени од 100% висок квалитет, супер меки и издржливи гума со cushioned insole.Ексклузивно Бразил Логото и Бои – Донесат забава и оптимизам на латинска Америка со вас од покрај базенот на плажа со Бразилскиот знаме логото и боја акценти.Човекот Направи – оригинални флип апостолки, на човекот направен во Бразил уште од 1962 година. Забава на Сонце - совршен флип апостолки за забава на денот на сонцето, без разлика дали сте на песочните плажи или истражување на градот.Потпис Ориз Шема Единствена – Не само знак на квалитетен бренд, потпис Havaianas ориз моделот обезбедува додаде лизга-отпор.Донесе дома vibrancy, забава и сонце на латинска Америка со Havaianas флип апостолки со ексклузивни Бразил логото и бои.Глобален лидер во сандали индустрија со повеќе од 3,5 милијарди парови се продаваат низ 106+ земјите од нивното лансирање во 1962 година. Оригиналниот флип пропадне, Havaianas може да се идентификува од страна на ""Грци"" во рака и потпис ориз-шема единствена, кој не само што покажува вистински Havaianas сандала, но, исто така, обезбедува додаде лизга-отпор.Направени од тајна гума рецепт, Havaianas сандали се слез мека но многу издржливи и уште човекот-направени во Бразил по повеќе од 50 години!Havaianas се чуваат нозе среќен година по година со шарени, забава дизајни кои лесно може да биде поврзан со вашиот омилен костим за капење или beachwear, или облечени за еден неврзан вечер на boardwalk со пријатели.Моден тренд кај мажите, жените и децата, како и омилен меѓу сурфери како еден од нивните одат-на плажа чевли, Havaianas се најпопуларните флип-апостолки целиот свет.За забава и фанки прилог на вашата облека од базенот на плажа, изберете Havaianas.Havaianas се навистина најдобри гумени сандали во светот.Ултра-висок квалитет на Havaianas се должи на врвот тајна гума рецепт што го прави сандали мека како marshmallows, светлина и многу издржливи.Постојат многу удар-off на пазарот, но Havaianas клиенти знаат дека не постои замена за автентично комфор и квалитет.Уште од нивното создавање во 1960-тите, Havaianas збирки имаат голем спектар на модерни бои, стилови и отпечатоци.Havaianas се демонстрирани на модните писти ширум светот, како и на најпрестижните настани.Ај лето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Birkenstock Жените Mayari Сандала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Birkenstock Жените Mayari Сандала

Подмачкана Кожа.Синтетички единствена.Подмачкана кожа на горниот.Велур опфатени footbed.Корклатекс midsole.В

DEN 2158.80
Birkenstock Жените Mayari Сандала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Birkenstock Жените Mayari Сандала

Подмачкана Кожа.Синтетички единствена.Подмачкана кожа на горниот.Велур опфатени footbed.Корклатекс midsole.В

DEN 2158.80