• Неодамнешно
Жените Есен/Зима Мода Zip Кадифен Долг Ракав Јакна Јакна Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A284

Жените Есен/Зима Мода Zip Кадифен Долг Ракав Јакна Јакна Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A284

Buyers rating:
DEN 175.92

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tenba Тешка Вреќа - Мал (636-204)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tenba Тешка Вреќа - Мал (636-204)

Не, тие не се за вашиот коњ!Овие дисаги задржете песок или да доведе сними за да се обезбеди вредни тежин

DEN 694.80