• Неодамнешно
Премиум Ракави SATA Кабел - SATA 6Gbps 60cm Десен Агол Конектор - Црвена

Премиум Ракави SATA Кабел - SATA 6Gbps 60cm Десен Агол Конектор - Црвена

Buyers rating:
DEN 179.76

Количина на стоки

Заврши вашиот КОМПЈУТЕР систем : Направете вашиот КОМПЈУТЕР со премиум кабли, во избор од четири бои.Неспоредливи флексибилен кабел со плашт : кабли покриен со мрежа paracord јакна обезбеди лесно кабел за управување и елегантен изглед.SATA 6 Gbps со максимална брзина : Искуство на полна брзина од SATA 6 Gbps и на тој начин максимално перформансите на вашиот SSD или хард диск има да понуди.Робустен SATA Конектори : Солиден моделирани конектори - пауза и кавгата доказ.Димензии : 60cm | Боја : црвена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат