• Неодамнешно
19.6-Инчен (500mm) IDE да SATA Power Кабел IDE Голем 4 Pin за да го КОМПЈУТЕР Сервер Хард Диск 15 Pin SATA Напојување Адаптер Конвертор-Кабел Кабелот 18AWG Жица SATA Кабел за Продолжување 1 д?

19.6-Инчен (500mm) IDE да SATA Power Кабел IDE Голем 4 Pin за да го КОМПЈУТЕР Сервер Хард Диск 15 Pin SATA Напојување

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Тип : 4 Pin Женски IDE да SATA Power Кабел за PC Компјутер Хард Диск од 1 до 5 Splitter.Интерфејс : Големи 4 Pin IDE Приклучок x 1 + 15 Pin SATA Директно x 5. Материјал : Направен од 18 AWG позитивни и линија за означување, трајно поддршка на голема струја за напојување.Паралелно Кабел Дизајн : Не треба да се покрие мрежа, на линија не се шири, уредни жици, рамни отворена линија на телото, го олеснува жици перфорирани итн.Функција : За моќ SATA конектор за проширување, со голем 4 P интерфејс, проширување на 5 SATA конектори, можете директно да го поврзете SATA интерфејс уреди, како што се SATA хард дискови, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат