• Неодамнешно
Corsair 30cm Црна Премиум Плетенка Ракави 90° SATA Кабел

Corsair 30cm Црна Премиум Плетенка Ракави 90° SATA Кабел

Buyers rating:
DEN 326.88

Количина на стоки

Заврши вашиот сопствен КОМПЈУТЕР изгради со премиум додаток кабли, во избор на четири различни бои.Супериорен флексибилни мрежа paracord ракави кабли обезбеди лесно кабел рутирање и стилски естетика.Искуство со полна брзина SATA 6 Gbps, давајќи максимална ефикасност вашиот SSD или хард диск има да понуди.Издржливи моделирани конектори дека нема да кавгата или сплит.Димензии : 30cm | Боја : Црна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат