• Неодамнешно
Corsair 30cm Бела Премиум Плетенка Ракави 90° SATA Кабел

Corsair 30cm Бела Премиум Плетенка Ракави 90° SATA Кабел

Buyers rating:
DEN 2400.00

Количина на стоки

Заврши вашиот сопствен КОМПЈУТЕР изгради со премиум додаток кабли, во избор на четири различни бои.Супериорен флексибилни мрежа paracord ракави кабли обезбеди лесно кабел рутирање и стилски естетика.Искуство со полна брзина SATA 6 Gbps, давајќи максимална ефикасност вашиот SSD или хард диск има да понуди.Издржливи моделирани конектори дека нема да кавгата или сплит.CORSAIR Премиум Поединечно Ракави SATA Кабли заврши вашиот КОМПЈУТЕР се изгради во стил.Доставување со полна брзина SATA 6 Gbps, се достапни во четири различни бои, и облечени во премиум мрежа paracord, тие се завршувањето на допир на вашиот КОМПЈУТЕР се изгради.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат