• Неодамнешно
COMeap 6 Pin за да го 3X 15 Pin SATA Хард Диск Адаптер Кабел за Некои Видови на Thermaltake Модуларен PSUs 20-во(50cm)

COMeap 6 Pin за да го 3X 15 Pin SATA Хард Диск Адаптер Кабел за Некои Видови на Thermaltake Модуларен PSUs 20-во(50cm)

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

"Компатибилност"Компатибилни со Thermaltake модуларен PSUs вклучувајќи : Toughpower ДПС G серија, Toughpower Гранд RGB серија, Toughpower Гранд Серија, Toughpower ДПС G RGB Злато Серија, Toughpower i RGB ПЛУС 1250 W Титаниум, Toughpower ДПС G RGB Титаниум Серија, Toughpower ДПС G Платинум серија, Паметни Про RGB, Полу-модуларен : Toughpower Гранд Серија, Toughpower ДПС G XT серија, Toghpower серија, ЕВД Ранливите 2.0 серија, Паметни серија, Паметни SE серија;. "Забелешка"Овој кабел е само наменета за некои видови на Thermaltake PSUs наведени во 1 точка, не е компатибилна со други бренд PSUs или видови.Ако користите други некомпатибилни бренд PSUs или видови, тоа дефинитивно ќе изгори или оштетување на хард диск и ние не презема никаква одговорност за погрешно користење или инсталирање.Ве молиме внимателно да се провери компатибилен видови или контактирајте со нас ако не сте сигурни, ако тоа го поддржува вашиот напојување;. "6 P - 15 P SATA"6 pin порта за приклучување во Thermaltake PSUs, 15 Pin SATA порта за приклучување во хард диск, стој картичка или други уреди со SATA порта;. "Приклучок"Конектор A : 6 pin машки(само за некои видови на Thermaltake PSUs како наведени), Конектор Б : 3x SATA 15 pin женски;. "Параметар"Мерач : 1007-18 AWG(стандард калај-слој бакарна жица), Должина(вклучувајќи конектори) : главни 20inches(50cm)+средно 6inches(15cm)+thridary 6inches(15cm) ,Меѓу 2 SATA : 6 инчи(15cm), Количина : 1pcs, самолепливи ленти*1pcs;.Карактеристики : COMeap Thermaltake 6 Pin за да го 3x 15 Pin SATA хард диск напојување кабел се користи за да се поврзете Thermaltake PSUs да столб картичка или хард диск.Поддршка : Thermaltake Целосно модуларен PSUs како што се : Toughpower ДПС G серија(PS-TPG-1050/0850/0750/0650/0550/0450 D-G), Toughpower Гранд RGB серија(PS-TPG-0850/0750/0650 F-Р), Toughpower Гранд Серија(PS-TPG-0850/0750/0650 M-1), Toughpower ДПС G RGB Злато Серија(PS-TPG-0850/0750/0650 D-Р), Toughpower i RGB ПЛУС 1250 W Титаниум(PS-TPI-1250 D-T), Toughpower ДПС G RGB Титаниум Серија(PS-TPG-1500/1250/1000/0850 D-T), Toughpower ДПС G Платинум серија(PS-TPG-1200/1050/0850 D-P), Паметни Про RGB(PS-СРН-0850/0750/0650 F-Р), Thermaltake Полу модуларен PSUs како што се : Toughpower Гранд Серија(TPG-850/750/650), Toughpower ДПС G XT серија(TPX-1475/1375/1275 M), Toghpower серија(PS-TPD-1500/1200/1000/0850/0750/0650/0550 M-1), ЕВД Ранливите 2.0 серија(EVO-0850/0750/0650 M), Паметни серија(SP-850/750/650/550/450 M), Паметни SE серија(PS-SPG-0730/0630/0530 M-1); Спецификација : Должина на Кабел : главни 20inches(50cm)+средно 6inches(15cm)+thridary 6inches(15cm) ,Меѓу 2 SATA : 6 инчи(15cm) Конектори : 1x 6 pin машки, 3x SATA 15 pin женски Вклучувајќи : Thermaltake 6 Pin за да го 3x 15 Pin SATA хард диск напојување кабел*1pcs; Самолепливи ленти*1pcs; Имајте на ум : 1.Овој кабел е само дозволено да се поврзете 2 парчиња столб картички во повеќето.Тоа ќе бидат оштетени или уништени во секое време за поврзување 3pcs столб картички; 2.Овој кабел е само наменета за некои видови на Thermaltake PSUs, не се компатибилни со други бренд PSUs.Ако користите други бренд PSUs, тоа ќе изгори или оштетување на хард диск.Ве молиме проверете 1 точка и опис за компатибилен видови.4. Не постои гаранција ако употребите овој кабел за рударство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат