• Неодамнешно
ZRM&E 2 ПАРЧИЊА SATA 15-Pin Адаптер Линија SATA 15 Pin Машки 2X IDE 4P Женски Моќ Проширување Кабел IDE да SATA Конектор

ZRM&E 2 ПАРЧИЊА SATA 15-Pin Адаптер Линија SATA 15 Pin Машки 2X IDE 4P Женски Моќ Проширување Кабел IDE да SATA

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

SATA 15-Pin Моќ Проширување Кабел, Power Кабел Адаптер;.Конектор A : 15 Pin SATA Машки Приклучокот.Конектор Б/В : IDE 4 P Женски Приклучокот.Погоден за 3,5 Инчи SATA Хард Диск и 3.5 Инчи SATA CD-ROM; DVD-ROM; DVD-R/W; CD-R/W и така натаму.Пакет : 2 парчиња x Двојна IDE 4 P Женски SATA 15 Pin Машки Моќ Проширување Кабел Конектори.Бренд : SATA 15-Pin Моќ Проширување Линија Материјал : Чист бакар, висок степен на пластични Конектор A : 15 Pin SATA Машки Приклучок Конектор Б/В : IDE 4 P Женски Plug Предност : SATA е брзо Нов стандард во компјутер автобус технологија.Цел : Лесно да додадете овој кабел адаптер за да ја вашиот компјутер конектори и да биде во можност да обезбеди енергија за SATA дискови.Апликации : Погоден за 3,5 Инчи SATA Хард Диск и 3.5 Инчи SATA CD-ROM; DVD-ROM; DVD-R/W; CD-R/W и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lindy 0.2 m Низок Профил Latching SATA Кабел (33559)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lindy 0.2 m Низок Профил Latching SATA Кабел (33559)

Карактеристики latch тип, ниска профил SATA приклучок кој се заклучи на своето место кога се користи со комп�

DEN 360.00