• Неодамнешно
15-Pin SATA Машки до 8-Pin (6+2 Pin) и PCI-Express Женски Видео Картичка Адаптер Кабел

15-Pin SATA Машки до 8-Pin (6+2 Pin) и PCI-Express Женски Видео Картичка Адаптер Кабел

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Ова го претвора SATA на 8-Pin PCI-Експрес Конектор.Две од игли може да биде одвоен да се конвертира во 6 pin конектор.Црна Ракави.Овој кабел ќе се претворат 15-Pin SATA конектор во 8-Pin-от или 6-Pin PCI-Експрес приклучок за видео картички.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lindy 0.2 m Низок Профил Latching SATA Кабел (33559)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lindy 0.2 m Низок Профил Latching SATA Кабел (33559)

Карактеристики latch тип, ниска профил SATA приклучок кој се заклучи на своето место кога се користи со комп�

DEN 360.00