• Неодамнешно
JTT Сценографијата Производи Премиум Серија: Листопадни Дрво за Полнење, 1.5-3

JTT Сценографијата Производи Премиум Серија: Листопадни Дрво за Полнење, 1.5-3

Buyers rating:
DEN 288.00

Количина на стоки

N скала; 1.5" 3" Висина. 30 дрвја по пакет.Функција обложен метал armatures.Вклучува три кеси на Зеленило Влакна Кластери во светлина, средни и темно.Исто така достапни во Хо скала.Ако си во создавање на вашата сопствена вистински бараат woodland сцени, нашите умерено цени Премиум Дрво Колекции се идеални.Овие колекции се одлични за употреба во професионални, образовни и хоби проекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни

Материјал : смола материјал.Големина : приближно 0.5 инчи.Тоа е многу едноставен за употреба, ќе се примен

DEN 455.76