• Неодамнешно
Зимзелени 2050 година – Структурирани Плоча, 0.5 x 150 x 300 mm, Теренот 1.30 мм, Пакување од 1

Зимзелени 2050 година – Структурирани Плоча, 0.5 x 150 x 300 mm, Теренот 1.30 мм, Пакување од 1

Buyers rating:
DEN 243.12

Количина на стоки

Зимзелени Скала Модели. 2050 година. Модел комплет во размер од евергрин.Структурирани лист направен од бел полистирен, 0.5 x 150 x 300 mm.V-ритам со теренот 1.30 mm, 1 парче.Идеален за пластична модел изработка, модел железници, архитектонски модел на одлуки, или едноставно за да оформи и да се биде креативен!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни

Материјал : смола материјал.Големина : приближно 0.5 инчи.Тоа е многу едноставен за употреба, ќе се примен

DEN 455.76