• Неодамнешно
AMLESO 28 КОМПЈУТЕРИ Мешан Модел Дрвја, Минијатурни Дрвја, Скала Модел Дрво, DIY Воз Дрвја за Песок Табела Модели, Сцената Декорација

AMLESO 28 КОМПЈУТЕРИ Мешан Модел Дрвја, Минијатурни Дрвја, Скала Модел Дрво, DIY Воз Дрвја за Песок Табела Модели,

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Погоден за правење и други сценарија, не е погоден за големи песок маси.Тоа Може да бидат обоени во повеќе боја со airbrush или четка.Скала : 1:24 1:35 1:48 1 : 72. Се држи со joiners лепак или лепак.Висок квалитет и нова Трева китки.Опис : Висок квалитет и нова Трева tufts Suitable за одлуки и други сценарија, не е погоден за големи песок tables It Може да бидат обоени во повеќе боја со airbrush или четка.Се држи со joiners лепак или лепак.Скала : 1:24 1:35 1:48 1 : 72 Size : 8mm Material : Resin Package Вклучува : 1 Сет Трева китки (Вклучувајќи 28 Парчиња).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

28 Компјутери Пурпурна Цвет Кластер Цвет Вегетација Групи Трева Китки Статични Сценографијата Модел DIY Минијатурни

Материјал : смола материјал.Големина : приближно 0.5 инчи.Тоа е многу едноставен за употреба, ќе се примен

DEN 455.76