• Неодамнешно
10 Парчиња Рачен Шрафцигер Мини Блузи И Џеб Клипови Рачен Шрафцигер Магнетни Дупчиња Џеб Завртка Возачот со Еден Нож Главата за Механички, Електричар (Светло Сини)

10 Парчиња Рачен Шрафцигер Мини Блузи И Џеб Клипови Рачен Шрафцигер Магнетни Дупчиња Џеб Завртка Возачот со

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Количината и големината информации : ќе добиете вкупно 10 џеб screwdrivers, 13.5 cm/ 5.3 инчи во должина, шрафцигер главата спецификација е SL 3.2 мм, доволни количини и соодветна големина за вашата домашна и надворешна употреба, исто така може да делат со другите или зачувување на некои како бекап како ви се допаѓа.Квалитет на материјалот : мини блузи и џеб клипови рачен шрафцигер е изработен од квалитетни пластични и челични, пластични школка рачка, избор челик клип и совет тело направат тоа, сигурен и стабилен, не е лесно да се деформира, ќе ви даде долг животен век и на високи работни перформанси.Мини преносни големина : нашата магнетни дупчиња џеб завртка возачот е мал во џеб големина и лесно да ги носите; може да се преземе мини шрафцигер надвор од џебот секогаш кога ви треба, исто така, можете да го чувате тоа, без да се земаат премногу простор по секоја употреба.Хуманизирано дизајн : овој рачен шрафцигер е со една сечилото глава и убаво магнет на врвот; Тоа е многу практично, симпатична и лесно да се користи, подобрување на работа ефикасност и заштеда на вашето време.Повеќе функции : нашиот џеб магнетни завртка возачи се погодни за широк спектар на апликации, погоден за механички, електричар, електроника техничар, assemblers, итн., може да се примени во чаши, детски играчки, накит, игри, тастатура и други usages.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Wiha 33462-WIH 084705334622
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wiha 33462-WIH 084705334622

Хексадецимален Ергономски Удобност Зафат Инчен ТСе Справи 9 / 64" x 6.0" 7.0" / 178mm OAL.Chamfered совет за лесно вметну

DEN 1009.92
Bahco BH4S20 - Шише Џек 20T Зезнав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bahco BH4S20 - Шише Џек 20T Зезнав

Производителот гаранција може да не се применува.Професионални шише џек со услови за работа на 20 и степ

DEN 2024.40
Volt Смисла Мулти-Малку Шрафцигер, 10-во-1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Volt Смисла Мулти-Малку Шрафцигер, 10-во-1

'Напон уреди со покажувач на МултиМалку Шрафцигер, 10во1, Електричар, Ratcheting Не, Малку Retainer Вид Заклучување

DEN 335.76