• Неодамнешно
UNICORP A9814-4 1/2 Круг се Повлече Справи Int 1/4-20 THD, 3 h x 5 LNG, Стипса Anod Црна КОЛИЧИНА-10

UNICORP A9814-4 1/2 Круг се Повлече Справи Int 1/4-20 THD, 3 h x 5 LNG, Стипса Anod Црна КОЛИЧИНА-10

Buyers rating:
DEN 3120.48

Количина на стоки

Повлечете Се Справи.Должина (Инчи) : 5.0000. Дијаметар (Инчи) : 0.5000. Вкупна Висина (Инчи) : 3.0000. Црна Anodize Позлата.Unicorp е 1/2" Круг се Повлече Справи содржи внатрешен навој.Дршката е малку chamfered да се дозволи непречено влегување и одговара.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар

Тркалезна врата се повлече со преку дупки.Сатенски нерѓосувачки челик заврши 1 / 4"20 преку гром и заврши з

DEN 858.48