• Неодамнешно
UNICORP C1657-9 MH1.437 5/16 Rnd се Повлече Справи со Ext 5/16-18 THD 1.437 h x 4.25 lg Нерѓосувачки КОЛИЧИНА-10

UNICORP C1657-9 MH1.437 5/16 Rnd се Повлече Справи со Ext 5/16-18 THD 1.437 h x 4.25 lg Нерѓосувачки КОЛИЧИНА-10

Buyers rating:
DEN 4250.64

Количина на стоки

Повлечете Се Справи.Должина (Инчи) : 4.2500. Дијаметар (Инчи) : 0.3125. Вкупна Висина (Инчи) : 1.4370. Облик : Тркалезна.Unicorp е 5/16" Круг се Повлече Справи содржи надворешен навој и нема рамо и доаѓа со потребните ferrules и ореви.Дршката е малку chamfered да се дозволи непречено влегување и одговара.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар

Тркалезна врата се повлече со преку дупки.Сатенски нерѓосувачки челик заврши 1 / 4"20 преку гром и заврши з

DEN 858.48