• Неодамнешно
UNICORP A8054-2 3/8 Круг се Повлече Справи Int 10-32 THD, 1.75 h x 3 LNG, Стипса Anod Јасно КОЛИЧИНА-10

UNICORP A8054-2 3/8 Круг се Повлече Справи Int 10-32 THD, 1.75 h x 3 LNG, Стипса Anod Јасно КОЛИЧИНА-10

Buyers rating:
DEN 3018.72

Количина на стоки

Повлечете Се Справи.Должина (Инчи) : 3.0000. Дијаметар (Инчи) : 0.3750. Вкупна Висина (Инчи) : 1.7500. Облик : Тркалезна.Unicorp е 3/8" Круг се Повлече Справи содржи внатрешен навој.Дршката е малку chamfered да се дозволи непречено влегување и одговара.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не-Jo 20 Солидна Бар Акции Вратата Повлечете со Преку Дупки, Круг, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши, 10 Центар-да-Центар

Тркалезна врата се повлече со преку дупки.Сатенски нерѓосувачки челик заврши 1 / 4"20 преку гром и заврши з

DEN 858.48
Кабинетот се Справува со Цинк Легура Вратата Повлечете се Справи со Долго Современ Кабинет Гардероба Фиока се
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кабинетот се Справува со Цинк Легура Вратата Повлечете се Справи со Долго Современ Кабинет Гардероба Фиока се

Мебел knob фитинг е направен од Висок квалитет на мебел рачка која е издржливи во употреба, се многу практ�

DEN 189.36
Homyl 2 парчиња Алуминиумска Тешки Штала Справи со Повлече Плоча за Портата Кујнски Мебел Кабинет Плакарот Фиока
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homyl 2 парчиња Алуминиумска Тешки Штала Справи со Повлече Плоча за Портата Кујнски Мебел Кабинет Плакарот Фиока

* Целосен на уметнички занаети се справи со knob wiyll додадете контакт на убавината на вашиот мебел Совршен�

DEN 2395.20