• Неодамнешно
Џон Boos Работата на Маса, 1-1/2 инчен Јавор Врвот Само, 72 inchW x 36 inchD x 1+ inchH

Џон Boos Работата на Маса, 1-1/2 инчен Јавор Врвот Само, 72 inchW x 36 inchD x 1+ inchH

Buyers rating:
DEN 18504.00

Количина на стоки

Тешко Јавор Комерцијални Одделение Countertops - 1-1/2 Дебели, 72"L x 36"W, Масло Заврши.Кленот е најтешко и повеќето трајни Северна Америка тврдо.Дрво ленти со различна должина се состојат внатрешни работи шини на помеша блузи, креирање шарени низи.Врвот е завршена со природни масла (NSF-одобрени) или полу-сјај Varnique (voids NSF сертификација).Контактирајте со нас да побарате NSF логото се применува и на долната страна на countertop.Овие месар блок countertops се направени во САД од страна на Џон Boos & Ко. - лидер во службата за храна индустрија.Овие врвови се NSF-уверение, така одобрен за употреба во комерцијални установи ако изберете Природни Масла како вашиот крај.Тие функција Хард Рок Јавор, која е една од најтешките и повеќето трајни Северна Америка тврдо.Тие се изградени во помеша-жито стил.Помеша-стил месар блокови се направени со користење на парчиња дрво со различна должина да се создаде внатрешноста шини на блок, додека најоддалечените шини функција дрво ленти кои работат со целосна должина на блокот.Овие посебни контра блузи се 1-1/2 инчи дебела, 36 инчи широк, и 72 инчи должина.Заврши опции вклучуваат храна-безбедно природни масла (за раст ќе се намали по) и Varnique (низок-одржување лакови-како слој не се наменети за да се намали по).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MWTYW Дезинфекција Нож Носителот Сечење Одбор стапчиња за јадење Сечење Одбор Дезинфекција Машина за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MWTYW Дезинфекција Нож Носителот Сечење Одбор стапчиња за јадење Сечење Одбор Дезинфекција Машина за Домаќинство

Име на производ : Сечење одбор машина дезинфекција машина.Контрола метод : допир.Номинална напон : 110240 V.Н

DEN 18401.76
СИНАТА ДАБОВИ КОМПАНИЈА Премиум Acacia Дрво Големи Реверзибилна Сечење Одбор со Сок од Жлебот & Бомбичка Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИНАТА ДАБОВИ КОМПАНИЈА Премиум Acacia Дрво Големи Реверзибилна Сечење Одбор со Сок од Жлебот & Бомбичка Носителот

5" дебела месар блок стил одбор овозможува стабилна своите перформанси.Искуство еден од најдобрите прем

DEN 1390.80
ZVP Расклопна Сечење Одбор Сет, Капе Ez BBQ Првично Када, Количка за Кампување Јадења Потоне со Colander, Мултифункционални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZVP Расклопна Сечење Одбор Сет, Капе Ez BBQ Првично Када, Количка за Кампување Јадења Потоне со Colander, Мултифункционални

Нож & Нож Кутија : За ваша погодност, скриен отстранлив алатка кутија со нож е додадена на дното.Можете да

DEN 383.76
HealthSmart™ Гранит Сечење Одбор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HealthSmart™ Гранит Сечење Одбор

ЗДРАВА СЕЧЕЊЕ ОДБОР ЕЛЕГАНЦИЈА : Health Smart е Гранит Сечење / Тесто Одбор е издржлива парче од полиран каме

DEN 539.76