• Неодамнешно
Џон Boos Cucina Laforza Крајот Жито Јавор Месар Блок Врвот

Џон Boos Cucina Laforza Крајот Жито Јавор Месар Блок Врвот

Buyers rating:
DEN 16080.00

Количина на стоки

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Крајот Жито Јавор. 6 инчи дебела месар блок врвот.Нафта и varnique заврши.Парови совршено со Cucina Laforza месар блок база (CUCLA24 B, не се вклучени).Ги чисти со топла сапуница вода.Џон Boos производи биле вешто направена од Конрад Boos за сексуално и репродуктивно основан во 1887 година. Име за својот син, Џон, компанијата продолжи да остане commited за обезбедување на квалитет месар блок и нерѓосувачки челик производи.Ги донесат дома најдобрите во месар блокови со овој Cucina Laforza месар блок врвот од Џон Boos.Овој здрав крајот жито тешко јавор блок има 6 инчи дебела месар блок врвот, како и убава нафта и varnique заврши совршен за секој дом.Не само овој блок работа, голем како сечење одбор, но спарен со Cucina Laforza месар блок база (CUCLA24 B) работи како комплетна кујна workspace за сечење и подготовка на вкусни оброци.Се негува и се користи од страна на познати готвачи, овој убав месар блок е сигурен да одговараат на вашите потреби.Секој објект се продаваат separately24" L x 24" W x 6" Х.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZVP Расклопна Сечење Одбор Сет, Капе Ez BBQ Првично Када, Количка за Кампување Јадења Потоне со Colander, Мултифункционални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZVP Расклопна Сечење Одбор Сет, Капе Ez BBQ Првично Када, Количка за Кампување Јадења Потоне со Colander, Мултифункционални

Нож & Нож Кутија : За ваша погодност, скриен отстранлив алатка кутија со нож е додадена на дното.Можете да

DEN 383.76
Belissy Сечење Одбор Рек - Ѕид-Монтирани Самолепливи Капак Сечење Сечкање Одбор Рек Носителот Кујна Организатор(Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Belissy Сечење Одбор Рек - Ѕид-Монтирани Самолепливи Капак Сечење Сечкање Одбор Рек Носителот Кујна Организатор(Бела)

Направен од висок квалитет на железо материјал, екопријателски, здрав и издржливи.Со налепница, не треб�

DEN 599.76
MWTYW Дезинфекција Нож Носителот Сечење Одбор стапчиња за јадење Сечење Одбор Дезинфекција Машина за Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MWTYW Дезинфекција Нож Носителот Сечење Одбор стапчиња за јадење Сечење Одбор Дезинфекција Машина за Домаќинство

Име на производ : Сечење одбор машина дезинфекција машина.Контрола метод : допир.Номинална напон : 110240 V.Н

DEN 18401.76
HealthSmart™ Гранит Сечење Одбор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HealthSmart™ Гранит Сечење Одбор

ЗДРАВА СЕЧЕЊЕ ОДБОР ЕЛЕГАНЦИЈА : Health Smart е Гранит Сечење / Тесто Одбор е издржлива парче од полиран каме�

DEN 539.76
СИНАТА ДАБОВИ КОМПАНИЈА Премиум Acacia Дрво Големи Реверзибилна Сечење Одбор со Сок од Жлебот & Бомбичка Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИНАТА ДАБОВИ КОМПАНИЈА Премиум Acacia Дрво Големи Реверзибилна Сечење Одбор со Сок од Жлебот & Бомбичка Носителот

5" дебела месар блок стил одбор овозможува стабилна своите перформанси.Искуство еден од најдобрите прем

DEN 1390.80