• Неодамнешно
Сенки Стап - Cutebey Крем Сенки Стап со вградена Smudger Планирам Мазно и Лесно да се Вклопуваат, Водоотпорен & Долготрајни Стартер Сенки Стап ( Шампањ Трепет)

Сенки Стап - Cutebey Крем Сенки Стап со вградена Smudger Планирам Мазно и Лесно да се Вклопуваат, Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Soft & Крем Текстура : Овие око осветлување стап кој мека и крем, глајд модели на мазни и не браздата.Што повеќе, тоа е лесно да се вклопуваат и да го ублажи боја од апликацијата или вашиот прст.Не Четка Бара : Кога ја користите сенки палета, ќе треба да се донесе палета и еден пакет на четки за совршен шминка.Сепак, крем сенки доаѓа со вграден-во smudger за мешање.Не четка бара ништо повеќе!.Водоотпорен & Долготрајни : Нашата специјална формула обезбеди крем сенки се држи повеќе водоотпорен.Згора на тоа, тој може да трае за цел ден ако не дупка со тоа.Така ќе го задржи вашето шминка во текот на целиот ден!. 6 Нијанси од Мат да Трепет : Со 6 нијанси од мат да трепет, може да се изгради свој стил во различни прилики.може да се премиер на мат боја и се вклопуваат со трепет боја ако сакате да ја поврзе два или боја.Важна Забелешка : Премиерот на smudger или вашиот прст со премачкување со боја кога сте прв пат да користите сенки стап.Ако имате било какви прашања во врска со сенки молив, ве молиме да бидат слободни да контакт.CUTEBEY сенката за очи се држиме има 6 ножеви,од трепет и мат, која може да ги задоволи вашите потреби.Бисер трепет,шампањ трепет, какао трепет, taupe трепет, розова мат и камен мат.CUTEBEY око осветлување стап се крем, планирам за мазно и лесно да се вклопуваат.Она што е уште поважно, тоа не се бара четка повеќе.Можете да мешавина од smudger дојде или со вашиот прст.Лесен и брз око шминка!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Novobey Дијамант Течни Сјајот Сенки, Желе Гел Сенки Течни Пенливи Трепет Сенката За Очи Крем, Водоотпорен Долготрајни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Novobey Дијамант Течни Сјајот Сенки, Желе Гел Сенки Течни Пенливи Трепет Сенката За Очи Крем, Водоотпорен Долготрајни

【ДИЈАМАНТ ТЕЧНИ СЈАЈОТ СЕНКИ】сјајот течни сенката за очи наменета за сјај трепет очи изгледа кои успе�

DEN 71.76
FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување

3 Бои на Сенки се Држиме за Поставување Високо пигментирани трепет крем сенки се држиме поставите вклуч�

DEN 383.76
ETEDES Двојно Бои Сенката за Очи Стап, Надградена Верзија На Тебе Сенки Стап, Погоден За Мрзливи Луѓе Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ETEDES Двојно Бои Сенката за Очи Стап, Надградена Верзија На Тебе Сенки Стап, Погоден За Мрзливи Луѓе Водоотпорен

【Природни Двојно Бои】Оваа сенката за очи се држиме содржи шест бои, вклучувајќи : Розева Роза, Браун Ка�

DEN 335.76