• Неодамнешно
Сјајот Течни Сенки, Ласерски Поларизација Сирена Metalic Трепет Течни Сенката За Очи Лагер Долготрајни Водоотпорен Мермер Течни Eyeliner Сјајот Око Шминка 10 Бои Options (E)

Сјајот Течни Сенки, Ласерски Поларизација Сирена Metalic Трепет Течни Сенката За Очи Лагер Долготрајни Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 514.80

Количина на стоки

【Течни Око Сјајот】Светлината текстура.Толку повеќе ќе ви се користи, повеќе луминозноста или бронза што ќе добиете, овозможувајќи ви да го прилагодите вашиот сјај.Високо квалитетни состојки со свилен сјај во боја, може да трае во текот на целиот ден долго!Sweatproof & вода доказ доволно за да се задржи вашата шминка долго-траен, дури и на дожд, го направат вашиот живот повеќе колоритни и шармантна. 【Мулти-користете Течни Сјајот】Ова не е само течни сенката за очи, тоа исто така може да се користи како течност eyeliner, или нерешено silkworms, точки на крајот на окото или како белег и руменило шалче, ефектот е уште повеќе зачудувачки.Тоа глајд модели лесно на шминка, се суши брзо и лесно да се применуваат.Не само лесно да се избрише со сенката за очи четка или прст, но исто така лесно да се чисти со шминка смена. 【Сјаен Ефект】Оваа glittery течни сенки има долга-трајни металик ефект и вода доказ ефект.Оваа течност сјајот сенки е големо влијание трепет сенката за очи во лесен течност - зголемување на сатурација, изработка на очите изгледаат повеќе од три-димензионални.Доколку се користи за вечерните часови, тоа ќе го направи очи се посветли во темница и да стане фокусот на гламурозна. 【Подарок за Жените/Teen Девојка】Оваа течност сенката за очи можат да бидат применети на очи, веѓи, усни, образите и лицето.Оваа сенката за очи е погодна за различни прилики, како што партии, masquerades, барови, претстави, свадби и музички фестивали.Може да се користи како подарок за добри пријатели и семејството.Компактниот пакување може да се стави во ранец или облека џеб за лесно спроведување. 【Производ Гаранција】Ние сме посветени на креирање на високо-квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ќе ви обезбеди со услуги и помош во рок од 24 часа.Содржина : 3.5 ml Package Содржина : 1 X Eyeshadow How Да го Користите : Натопи во износ од сенката за очи меѓу еднакво на целата око sock Тешка боја по корените,креирање на три-димензионални сенка од тебе.Претпазливост : 1.Ве молиме не за други цели освен шминка. 2.Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. 3.Да се чува вон дофат на деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Colourpop Сина Месечина Палета Сенки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Colourpop Сина Месечина Палета Сенки

Блескави Палета со 5 мат сенки и 4 metallics во секоја нијанса на сина под сонцето!.Богата скапоцен камен на ѕв

DEN 312.24
FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување

3 Бои на Сенки се Држиме за Поставување Високо пигментирани трепет крем сенки се држиме поставите вклуч

DEN 383.76
39 Боја На Виножито Палета Сенки - Професионална Шминка Мат Метален Трепет На Око Сенки Палети - Ултра Пигментирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

39 Боја На Виножито Палета Сенки - Професионална Шминка Мат Метален Трепет На Око Сенки Палети - Ултра Пигментирани

✦39 НИЈАНСИ СО ВИНОЖИТО БОИ : Создавање бескрајни изгледа со 32 Виножито +7 металик, кул и одлична пигменти

DEN 287.76