• Неодамнешно
FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување Стап Поставува,Долготрајни Водоотпорен Сенката ?

FOCALLURE 3 Еез Крем Сенки Стап,Трепет Сенки Молив Креда,Високо Пигментирани Браздата-доказ Сенката за Очи Осветлување

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

3 Бои на Сенки се Држиме за Поставување Високо пигментирани трепет крем сенки се држиме поставите вклучувајќи пепел,бакар и пинк,ќе може да се користи сам или во комбинација на бои за да се создаде убава око изгледа!Исто така работи и како highlighter.Ја зачувате Вашата Шминка Време - Дебел крај сенки креда за брз-примена на голема површина,пресврт-up дизајн е толку лесно да се примени и се вклопуваат излезе за брзо и лесно дење изгледа.Подвижни сенки молив нека ви се направи до надвор, па лесно.Нема потреба да се изостри и не четка е потребно.Крем Сенката за Очи Молив - Мазен крем текстура,лесен за планирам-на формула во изненадувачки висок сјај.Не-браздата,не-дупка со крем сенка беспрекорно глајд модели на капакот за да заличи очи.Долготрајна Шминка - Со водоотпорен и sweatproof формула за да се задржи окото шминка трае во текот на целиот ден и природно.Енергична и долготрајна нијанси планирам натаму,бојата трае до 5-10 часа без streaking,smudging,во боја или бледнее.Идеален Подарок - Одговара за сите типови на кожа,безбедно формула,суровост-бесплатно!На сенки молив е погодна за стартер и професионални.Тоа е совршен подарок за семејството,љубовници и пријатели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Erinde Палета Сенки, Метал Голи Мат Трепет Smoky Шминка Око сенки Палети, Неутрални Сенки Палети, Високо Пигментирани,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Erinde Палета Сенки, Метал Голи Мат Трепет Smoky Шминка Око сенки Палети, Неутрални Сенки Палети, Високо Пигментирани,

【PROFESSSIONAL НИЈАНСИ & ПОВЕЌЕ ТЕКСТУРИ】12 бои Палета Сенки содржи професионални топлотон пигменти и нијанс�

DEN 239.76
Novobey Дијамант Течни Сјајот Сенки, Желе Гел Сенки Течни Пенливи Трепет Сенката За Очи Крем, Водоотпорен Долготрајни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Novobey Дијамант Течни Сјајот Сенки, Желе Гел Сенки Течни Пенливи Трепет Сенката За Очи Крем, Водоотпорен Долготрајни

【ДИЈАМАНТ ТЕЧНИ СЈАЈОТ СЕНКИ】сјајот течни сенката за очи наменета за сјај трепет очи изгледа кои успе�

DEN 71.76
39 Боја На Виножито Палета Сенки - Професионална Шминка Мат Метален Трепет На Око Сенки Палети - Ултра Пигментирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

39 Боја На Виножито Палета Сенки - Професионална Шминка Мат Метален Трепет На Око Сенки Палети - Ултра Пигментирани

✦39 НИЈАНСИ СО ВИНОЖИТО БОИ : Создавање бескрајни изгледа со 32 Виножито +7 металик, кул и одлична пигменти

DEN 287.76