• Неодамнешно
5ml Око Серум, Хидратантен Навлажнувачки Кревање Гел за Око, Око се Грижат Серум За придавам Влогови На Око Кожата, Направи Око Кожата Деликатна И Влажна, Одложување ?

5ml Око Серум, Хидратантен Навлажнувачки Кревање Гел за Око, Око се Грижат Серум За придавам Влогови На Око

Buyers rating:
DEN 174.96

Количина на стоки

Нежно заштита на око кожата, хидрат и негуваат око, и да помогне да се подобри сува кожа околу очите.Придавам влогови на деликатна око кожата, ја прават кожата околу очите повеќе нежна и мазна, и да се направи да изгледа помлада.навлажнувачки состојки, многу безбедни, нема да им наштети на вашата кожа, можете да го користите на леснотија.Се применуваат тип хидро кревање серум, во споредба со инјектирање на хидро лифтинг е лесен за употреба и едноставен за ракување.Компактниот пакување ви овозможува да го стави во вашата торба и го извади за секојдневна употреба.Функција : 1. Нежно заштита на око кожата, хидрат и негуваат око, и да помогне да се подобри сува кожа околу очите. 2. Придавам влогови на деликатна око кожата, ја прават кожата околу очите повеќе нежна и мазна, и да се направи да изгледа помлада. 3. навлажнувачки состојки, многу безбедни, нема да им наштети на вашата кожа, можете да го користите на леснотија. 4. Се применуваат тип хидро кревање серум, во споредба со инјектирање на хидро лифтинг е лесен за употреба и едноставен за ракување. 5. Компактниот пакување ви овозможува да го стави во вашата торба и го извади за секојдневна употреба.Како да го Користите : 1. Подготви шприц назад 1cm да се спречи серум од плукање од 2. Пресврт го отворите капакот, нежно притиснете ја шприц, и да се поттикнат на соодветен износ на серум во вашата дланка. 3. Се применуваат еднакво околу очите и нежно масирајте додека се апсорбира.Спецификација : Предмет Тип : Око Серум Нето Содржина : 5ml Ефикасност : Нега на око кожата, придавам влогови на око кожата, направи око кожата деликатна и влага, и направи очите да изгледа светла.Пакет Листа : 1 x Око Серум.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Eye Serum
Net Content:
5ml
Efficacy:
Care the eye skin, moisturize the eye skin, make the eye skin delicate and moist, and make the eyes look bright.
Package List:
1 x Eye Serum :

Купувачи како што сакаат

Калинка Анти-Стареењето Око Серум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калинка Анти-Стареењето Око Серум

Нежен со кожата околу очите е обично прво да се покажат видливи знаци на стареење, еколошка штета, фини л

DEN 1365.60