• Неодамнешно
Fantasia Серум Frizz Buster 6 Унца (177ml) (2 Парчиња)

Fantasia Серум Frizz Buster 6 Унца (177ml) (2 Парчиња)

Buyers rating:
DEN 165.60

Количина на стоки

2 Парчиња - 6 Унца (177ml).Штити и ја Зајакнува Косата Спречување на Понатамошно Оштетување.Влажност Отпорни Формула со Заштитни Очила.Дава на Косата Подобро Стил Контрола и Управување.Веднаш Елиминира Сува, Frizzy & Оштетена Коса.Штити И Ја Зајакнува Косата Спречување На Понатамошно Оштетување Влажност Отпорни Формула Со Заштитни Очила Дава На Косата Подобро Стил Контрола И Управување Веднаш Ја Елиминира Сува, Frizzy & Оштетена Коса Формула Никогаш Не Е Мрсна, Мрсна Или Леплива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Restørsea ПРО Интензивен Третман 10X
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Restørsea ПРО Интензивен Третман 10X

ДАВА СЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ КАКО и RETINOLS НО БЕЗ ИРИТАЦИЈА ензимот во Restørsea производи се природно наменета да с

DEN 4548.00
ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА СЕРУМ 70% плус повеќе. За сува кожа, супер хидрантни, Крем, Анти-стареењето & Анти-навремено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА СЕРУМ 70% плус повеќе. За сува кожа, супер хидрантни, Крем, Анти-стареењето & Анти-навремено

супер хидратација; обезбедува влага во постојан ослободување основа; долгорочна навлажнувачки својств

DEN 348.00