• Неодамнешно
Гламурозна Центар Berkowits Коса & Кожата Клиники Расте Косата Серум Со Грашок Никне Екстракт - 100 Ml

Гламурозна Центар Berkowits Коса & Кожата Клиники Расте Косата Серум Со Грашок Никне Екстракт - 100 Ml

Buyers rating:
DEN 1392.00

Количина на стоки

✅Победник На Најдобри Состојка Награда Од Во - Козметика, Помага Да Се Зголеми Коса Дебелина И Густина. ✅Победник На Напредни Ingredinets Награда На Убавина Над Лабораторија, Anagain Е Состојки Наменети За Нега На Коса Производи За Успешно Да Се Бори Против Опаѓање На Косата И Да Се Стимулира Растот На Косата.Тоа Е Врз Основа На Органски Грашок Зеле И Има Докажано Дека Јасно Реактивирање Растот На Косата Со Директно Таргетирање На Дермални Papilla Клетки Кои Се Клучни За Раст На Косата Циклус; Одговорен Е За Коса Фоликул Развој. ✅Тоа Е Добро За Намалување на Себум Производство На Главата И го Смирува Скалпот Иритација од Страна на Управување На Скалпот Е Microbiota.; Пакет Боја : Сива Боја. ✅Количина : 100 Ml; Целна Група : Мажи & Жени. ✅Објект Форма : Течни Масажа На Вашиот Скалп, Секоја Вечер, Со Раст На Косата Серум Со Пулпата На Прстите И Да Видиме Резултат Во Еден Месец.Гламурозна Центар BERKOWITS Коса & Кожата Клиники Расте Косата Серум Со Грашок Никне Екстракт - 100 Ml.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Restørsea ПРО Интензивен Третман 10X
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Restørsea ПРО Интензивен Третман 10X

ДАВА СЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ КАКО и RETINOLS НО БЕЗ ИРИТАЦИЈА ензимот во Restørsea производи се природно наменета да с

DEN 4548.00
Replenix Чиста Хидратација Хијалуронска Киселина Серум - Медицински Одделение Анти-Стареењето Третман, ја Намалува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Replenix Чиста Хидратација Хијалуронска Киселина Серум - Медицински Одделение Анти-Стареењето Третман, ја Намалува

Fractionated Хијалуронска Киселина : Овој медицински одделение, природно се случуваат состојка во кожата е дл

DEN 818.40
Проф. д-р џил G5 Суштината Серум За Лице Лекар Решенија, Анти-стареењето, Навлажнувачки Кожата. Мазна и Антиоксиданс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Проф. д-р џил G5 Суштината Серум За Лице Лекар Решенија, Анти-стареењето, Навлажнувачки Кожата. Мазна и Антиоксиданс

Ова специјално подготвени essense comtains хармоничен спој на ботанички екстракти 5 фактор на раст да се изложу

DEN 4666.32
Fantasia Серум Frizz Buster 6 Унца (177ml) (2 Парчиња)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fantasia Серум Frizz Buster 6 Унца (177ml) (2 Парчиња)

2 Парчиња 6 Унца (177ml).Штити и ја Зајакнува Косата Спречување на Понатамошно Оштетување.Влажност Отпорни

DEN 165.60