• Неодамнешно
Косата Сапун, Косата Lustrousness Природен Шампон Бар за Обоени Frizzy Коса за Оштетена Коса за Сува Коса

Косата Сапун, Косата Lustrousness Природен Шампон Бар за Обоени Frizzy Коса за Оштетена Коса за Сува Коса

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Косата ја Зајакнува : Продира длабоко косата да помогне во борбата против губење на косата, што резултира во силни и млади коса.Прават Косата Здрава : Шампон специјално дизајнирани за сува, оштетена и обоена frizzy коса.Нежно чисти косата.Одржлива Употреба : парче е еднаков на 250ml / 8.4 оз шампон, и животот на производот се одредува според дозата се користи.Богата Коса Исхрана : ја Храни коренот на косата, се заклучува во влага, и ги штити мекост и сјај на косата.Длабоко Moisten Коса Основни : единствена еластична серумот може да се формира една деликатна заштитна фолија за да се зголеми сјај и мазност на косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Santi Секојдневна Контрола Експерт Поправка Шампон за Сува и Оштетена Коса, Длабоко Климатизација & Сила, Протеини,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Santi Секојдневна Контрола Експерт Поправка Шампон за Сува и Оштетена Коса, Длабоко Климатизација & Сила, Протеини,

Органски Жетвата Секојдневно Органски Шампон е направен без ставање во употреба било кој вид на штетни

DEN 520.80
Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз

Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз.Среброто Возвишеното Шампон е длабоко чистење шампон што содржи ди

DEN 562.08
Салон за Миење со Belle Tress
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Салон за Миење со Belle Tress

Салон за Миење со Belle Tress.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова врвот линија шампон не е запалив и нетоксични, и ра

DEN 468.00