• Неодамнешно
Косата Сапун, Одржлив Шампон Бар Прават Косата Здрава за Сува Коса за Обоени Frizzy Коса за Оштетена Коса

Косата Сапун, Одржлив Шампон Бар Прават Косата Здрава за Сува Коса за Обоени Frizzy Коса за Оштетена Коса

Buyers rating:
DEN 290.16

Количина на стоки

Богата Коса Исхрана : ја Храни коренот на косата, се заклучува во влага, и ги штити мекост и сјај на косата.Одржлива Употреба : парче е еднаков на 250ml / 8.4 оз шампон, и животот на производот се одредува според дозата се користи.Косата ја Зајакнува : Продира длабоко косата да помогне во борбата против губење на косата, што резултира во силни и млади коса.Прават Косата Здрава : Шампон специјално дизајнирани за сува, оштетена и обоена frizzy коса.Нежно чисти косата.Длабоко Moisten Коса Основни : единствена еластична серумот може да се формира една деликатна заштитна фолија за да се зголеми сјај и мазност на косата.Функција : 1. Прават Косата Здрава : Шампон специјално дизајнирани за сува, оштетена и обоена frizzy коса.Нежно чисти косата.2. Богата Коса Исхрана : ја Храни коренот на косата, се заклучува во влага, и ги штити мекост и сјај на косата.3. Одржлива Употреба : парче е еднаков на 250ml / 8.4 оз шампон, и животот на производот се одредува според дозата се користи.4. Длабоко Moisten Коса Основни : единствена еластична серумот може да се формира една деликатна заштитна фолија за да се зголеми сјај и мазност на косата.5. Косата ја Зајакнува : Продира длабоко косата да помогне во борбата против губење на косата, што резултира во силни и млади коса.Спецификација : Предмет Тип : Шампон Bar Texture : Paste Capacity : Прибл. 120g / 4.2 оз Пакет Листа : 1 x Shampoo Бар .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Shampoo Bar
Texture:
Paste
Capacity:
Approx. 120g / 4.2oz
Package List:
1 xShampoo Bar  :

Купувачи како што сакаат

Spina Органски Милениче Шампон за Црно-Сива Палта со Бамбус, Јаглен, ревитализира Темно-Обложена Кучиња' Брилијантен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spina Органски Милениче Шампон за Црно-Сива Палта со Бамбус, Јаглен, ревитализира Темно-Обложена Кучиња' Брилијантен

ФОРМУЛИРАН ЗА ТЕМНООБЛОЖЕНА домашни МИЛЕНИЦИ Црна и Сива Куче и Мачка Тело Измијте се бамбус и јаглени

DEN 1118.40
Четири Причини Оригиналниот Скалпот Грижа Шампон – Скалпот Негување Шампон Третира и Спречува Скалпот Прашања
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Четири Причини Оригиналниот Скалпот Грижа Шампон – Скалпот Негување Шампон Третира и Спречува Скалпот Прашања

СКАЛПОТ ИСЦЕЛУВАЊЕ ШАМПОН : Скалпотсе грижат шампон третира и спречува скалпот проблеми, додека ментол

DEN 432.00
Точно Н д-Р Раст на Косата Шампон (10.58 мл) со Природни Состојки, Вклучувајќи ги и Женшен и Yerba Колега, Сурфактант-Бесплатно,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Точно Н д-Р Раст на Косата Шампон (10.58 мл) со Природни Состојки, Вклучувајќи ги и Женшен и Yerba Колега, Сурфактант-Бесплатно,

Ја штити кожата и намалување на кожата на стимули од природни состојки.Содржи ginsenoside Повторно и Rd, кои се

DEN 1197.60
Nivea Гел Длабоко Чистење, 250 g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nivea Гел Длабоко Чистење, 250 g

Погоден за секојдневна употреба.Длабоко чисти кожата.Апсорбира нечистотиите.Ја остава кожата и косата

DEN 132.48
1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Кр

DEN 527.76
Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски

Косата задебелување шампон ова е шампон за проретчена коса и губење на косата.Таа промовира скалпот здр

DEN 306.48
СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа

Двојно супер влажна витаминот Е штити косата од сушење и триење.Заштита AMT спречува хранливи материи во

DEN 370.80