• Неодамнешно
Creightons Сонце Русокоса Екстра Moisturising Шампон

Creightons Сонце Русокоса Екстра Moisturising Шампон

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Полна со состојки за да помогне да се грижи за потребите на природни и обоената блондинки.Нежно чистење.Направени во Англија.Најдобар начин да се грижи за својата руса коса.Овој нежен шампон содржи про-витамин Б5 & sunscreens да помогне да се заштитат & подобрување на вашата боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски

Косата задебелување шампон ова е шампон за проретчена коса и губење на косата.Таа промовира скалпот здр

DEN 306.48
Шампон Бар со Мед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампон Бар со Мед

Шампон Барови за нормална, сува и мрсна har направени со мед од Маите џунглата.Шампон Барови за нормална, �

DEN 188.40
Mekong Polyresine Сет од 3 Rajasthani Showpiece.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mekong Polyresine Сет од 3 Rajasthani Showpiece.

Пакет Содржина : Rajasthani Идоли.Големина (CMS) : L X B X H : 15.5 x 13.2 x 13.2 Боја : Портокалова,Зелена.Материјал Polyresine.По

DEN 1113.60
Cosway К'zanah Hijab Syampu 350ml (8 ШИШЕ)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cosway К'zanah Hijab Syampu 350ml (8 ШИШЕ)

Алое Вера ја смирува и ја штити сувата, воспалени, иритиран скалп.Маслиново масло помага во спречување н

DEN 2328.00
10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml

Не SLS, SLES и parabens.Погоден за сите типови коса.Остава косата чувство прекрасно светло, супермеки и мазни.Reple

DEN 5256.00