• Неодамнешно
1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон За Скалпот, Прочистувачките Масло Контрола И Чист?

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон За Скалпот, Прочистувачките Масло Контрола И Чистење за Нега на Коса Свежи Чистење Шампон, 220g.На влакна крим помага да се исчисти далеку на нафта и нечистотија на косата ефикасно, оставајќи меки и јасно коса за вас.Контроли Првут, ги ублажува чеша, се одлични за дневна употреба. 220g.Брза испорака, тоа трае 5-12 работни дена.На влакна крим помага да се исчисти далеку на нафта и нечистотија на косата ефикасно, оставајќи меки и јасно коса за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски

Косата задебелување шампон ова е шампон за проретчена коса и губење на косата.Таа промовира скалпот здр

DEN 306.48
Santi Секојдневна Контрола Експерт Поправка Шампон за Сува и Оштетена Коса, Длабоко Климатизација & Сила, Протеини,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Santi Секојдневна Контрола Експерт Поправка Шампон за Сува и Оштетена Коса, Длабоко Климатизација & Сила, Протеини,

Органски Жетвата Секојдневно Органски Шампон е направен без ставање во употреба било кој вид на штетни

DEN 520.80
Салон за Миење со Belle Tress
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Салон за Миење со Belle Tress

Салон за Миење со Belle Tress.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова врвот линија шампон не е запалив и нетоксични, и ра

DEN 468.00
СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа

Двојно супер влажна витаминот Е штити косата од сушење и триење.Заштита AMT спречува хранливи материи во

DEN 370.80
Шампон Бар со Мед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампон Бар со Мед

Шампон Барови за нормална, сува и мрсна har направени со мед од Маите џунглата.Шампон Барови за нормална,

DEN 188.40
10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml

Не SLS, SLES и parabens.Погоден за сите типови коса.Остава косата чувство прекрасно светло, супермеки и мазни.Reple

DEN 5256.00