• Неодамнешно
Првут Шампон, Gardenia Мирис 260ml Амино Киселина Antidandruff Mens Шампон за Дома за Патување

Првут Шампон, Gardenia Мирис 260ml Амино Киселина Antidandruff Mens Шампон за Дома за Патување

Buyers rating:
DEN 566.16

Количина на стоки

Мирис на Депонирање на : Оваа mens шампон има освежување gardenia мирис, кој може да ве отрезни за целиот ден.Првут Отстранување : Ова mens шампон може да се отстрани првут и odorous мирис, обезбедување на мека и сјајна коса.Moisturized Чувствуваат : Ова mens шампон може да нежно чистење за сите денот moisturized се чувствуваат и се разбуди својата исклучителна коса.Амино Киселина : Ова mens шампон усвојува амино киселина без силиконското масло, фабриката екстракции природно ќе се заштити вашата коса.Збогум за Мрсна Коса : Ова mens шампон со растителни екстракции да може ефективно да се воздржат маснотии лачење и чисти косата.Функција : 1. Збогум за Мрсна Коса : Ова mens шампон со растителни екстракции да може ефективно да се воздржат маснотии лачење и чисти косата.2. Првут Отстранување : Ова mens шампон може да се отстрани првут и odorous мирис, обезбедување на мека и сјајна коса.3. Moisturized Чувствуваат : Ова mens шампон може да нежно чистење за сите денот moisturized се чувствуваат и се разбуди својата исклучителна коса.4. Амино Киселина : Ова mens шампон усвојува амино киселина без силиконското масло, фабриката екстракции природно ќе се заштити вашата коса.5. Мирис на Депонирање на : Оваа mens шампон има освежување gardenia мирис, кој може да ве отрезни за целиот ден.Како да го Користите : нанесете слој на вашата дланка, пенливата со вода, и да ги применуваат за да се навлажни брада, лицето или косата и исплакнете темелно.Спецификација : Предмет Тип : Mens Shampoo Material : Liquid Product Капацитет : 260ml Validity : 3 Години Пакет Листа : 1 x Mens Шампон.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Mens Shampoo
Material:
Liquid
Product Capacity:
260ml
Validity:
3 Years
Package List:
1 xMens Shampoo :

Купувачи како што сакаат

Точно Н д-Р Раст на Косата Шампон (10.58 мл) со Природни Состојки, Вклучувајќи ги и Женшен и Yerba Колега, Сурфактант-Бесплатно,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Точно Н д-Р Раст на Косата Шампон (10.58 мл) со Природни Состојки, Вклучувајќи ги и Женшен и Yerba Колега, Сурфактант-Бесплатно,

Ја штити кожата и намалување на кожата на стимули од природни состојки.Содржи ginsenoside Повторно и Rd, кои се

DEN 1197.60
10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10 x Cosway Bioglo Кози Млеко Коса Шампон 1000ml

Не SLS, SLES и parabens.Погоден за сите типови коса.Остава косата чувство прекрасно светло, супермеки и мазни.Reple

DEN 5256.00
СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СУПЕР ЛЕСНА Shiseido Шампон Зелена Пумпа

Двојно супер влажна витаминот Е штити косата од сушење и триење.Заштита AMT спречува хранливи материи во

DEN 370.80
Kelco 50:1 Кутре Солзи Шампон Галон, Multicolor
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kelco 50:1 Кутре Солзи Шампон Галон, Multicolor

Природно, p H балансиран и biodegradable.Произведено во САД.Нежно околу очите.Лесна за новороденчињата и чувств

DEN 1115.52
Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз

Kismera Сребро Возвишеното Шампон 33.8 оз.Среброто Возвишеното Шампон е длабоко чистење шампон што содржи ди

DEN 562.08
Салон за Миење со Belle Tress
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Салон за Миење со Belle Tress

Салон за Миење со Belle Tress.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова врвот линија шампон не е запалив и нетоксични, и ра

DEN 468.00
Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски

Косата задебелување шампон ова е шампон за проретчена коса и губење на косата.Таа промовира скалпот здр

DEN 306.48